Zpět na výpis

Trullo s bazénem a výhledem na moře v oblasti Fasano

3 1 ano 13 000m
ID: IT1239

Krásné trullo s bazénem a zahradou na severním pobřeží Apulie

Čtěte více

14 944 700 Kč

590 000 €

504 020 £

628 404 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V oblíbené oblasti Selva di Fasano na severním pobřeží Apulie nabízíme k prodeji krásné výborně udržované trullo se zahradou a bazénem. Budova se skládá z velkého obývacího pokoje, jídelny a kuchyně, 3 ložnic a 2 koupelen. K dispozici je prostorná veranda ideální k venkovnímu stolování. V zahradě o celkoví rozloze 3500m2 je umístěn přístavek pro technické vybavení a velký bazén. Samozřejmostí je velká relaxační zóna s lehátky.

Selva di Fasano je klidná velmi zelená čtvrť za městečkem Fasano. Vzdálenost k moři je asi 13km a díky plochému terénu je možné dojet na pláž na kole. V širší oblasti určitě stojí za návštěvu krásná přímořská letoviska Polignano a Mare nebo Monopoli, nádherné bílé město Ostuni tyčící se v krajině nad mořem nebo typická městečka s trully Alberobello a Locorotondo. Z Prahy se sem autem dostanete za cca 16h jízdy. Mezinárodní letiště v Bari se nachází pouze 1h jízdy od domu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528