Zpět na výpis

Vila na prodej v Belvedere Marittimo

7 ano
ID: IT0920

Nádherná vila s výhledem na moře se nachází v prestižní oblasti Belvedere Marittimo a skládá se ze tří samostatných domů.

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná vila u moře se skládá ze tří samostatných jednotek, dvou bytů v přízemí a jednoho v prvním patře. Jednotky mají samostatné vchody. Každý má své vlastní exkluzivní dlážděné nádvoří, byt v prvním patře má také nekrytou terasu a plochou střechu s výhledem na moře. Vila se nachází v centru Belvedere Marittimo a má přímý přístup na pláž. Byty v přízemí mají stejné vnitřní členění: vchod, chodba, obývací pokoj, kuchyň, dvě ložnice a koupelna plus dlážděné nádvoří. Byt v prvním patře má následující složení: vstupní chodba, obývací pokoj, kuchyň, tři ložnice a koupelna přes terasu a střešní terasu s výhradním významem.

Pro informace o ceně nás, prosím, kontaktujte.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247