Zpět na výpis

Vila 300m od dechderoucí pláže v Apulii

4
ID: IT0840

Samostatná vila se 4 ložnicemi v Apulii jen 300 metrů od pláže

Čtěte více

4 581 000 Kč

180 000 €

151 976 £

208 854 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen pouhých 300m od zcela úžasné pláže Samanà beach na západním pobřeží Apulie severně od malebného přístavu Porto Cesareo se nachází tato pohledná samostatný vila obklopená středomořskou vegetací. Pláže v této oblasti jsou také nazývány italské Maledivy díky průzračné vodě a jemnému písku. Z letiště v Bari sem dojedete za necelé 2 hodiny, z Brindisi je to asi 40min.

Nemovitosti je díky své jedinečné poloze a jednoduché údržbě ideálním místem pro bezstarostnou dovolenou u moře. Je umístěna na pozemku o rozloze 290m2, obklopena menší zahrádkou se stromy a keři, poskytující stín v létě. Vila má výměru asi 120m2 a skládá se z obývacího pokoje s kuchyní a jídelním prostorem, dále 4 ložnic a koupelny. K dispozici je klimatizace se studeným a teplým vzduchem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247