Zpět na výpis

Samostatná vila s výhledem na moře u Bosy

5 ano 400m
ID: IT1209

Samostatný dům se třemi apartmány blízko města Bosa na západním pobřeží Sardínie

Čtěte více

7 795 125 Kč

325 000 €

284 556 £

348 308 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velká vila v panoramatické poloze mezi mořem a vinicemi vzácného vína Malvasia jen pár set metrů od pláže se nachází na západním pobřeží Sardínie jen 10 minut jízdy od půvabného městečka Bosa.

Západní pobřeží Sardínie je o mnoho klidnější než hlavní turistické lokality v okolí Costa Smeralda na východě ostrova, ale i zde najdete nádherné pláže a zajímavá městečka. Mezi plážemi určitě stojí za zmínění Spiaggia di Porto Alabe, Spiaggia S'Umbra nebo nádherná Cala Domestica na jihozápadě. Z měst za návětěvu určitě stojí známé Alghero nebo kouzelná Bosa.

Vila se skládá ze 3 nezávislých jednotek propojených venkovním schodištěm. Každý apartmán má k dispozici krásnou terasu s výhledem na moře. Přízemní byt tvoří velká veranda, obývací pokoj s krbem, kuchyňský kout, ložnice, koupelna a spíž. Apartmán v prvním patře se skládá z obývacího pokoje s krbem, kuchyňského koutu, 2 ložnic, koupelny a verandy. Konečně v apartmánu v druhém patře najdete další terasu s úžasným výhledem na pobřeží a krásnou pláž "Noesola", 2 ložnice, koupelnu a spíž. Celková vnitřní výměra je asi 185m2. Vila je v dobrém stavu a potřebuje pouze mírnou údržbu. K vile také patří malá zahrádka.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528