Zpět na výpis

Prostorný apartmán v nádherné oblasti San Pantaleo na Sardínii

2
ID: IT0798

Prostorný apartmán v San Pantaleo na Sardinii

Čtěte více

7 750 250 Kč

290 000 €

264 812 £

343 159 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi prostorný apartmán o výměře asi 94m2 nabízíme v přízemí krajového řadového domku, který je součástí příjemného a klidného kondominia. Nemovitost se nachází v krásné skalnaté oblasti San Pantaleo, jen pár minut jízdy od malebných pláží Costa Smeralda. V interiéru se apartmán skládá z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic a 2 koupelen. K nemovitosti patří soukromé parkovací místo. Byt je svou dispozicí ideální jako investiční apartmán na pronájem.

San Pantaleo je krásné městečko v horách nad oblíbenou prázdninovou oblastí Costa Smeralda. Je starší než uměle vytvořené vesničky na pobřeží Costa Smeralda, což mu dodává osobitý ráz a atmosféru. Město bylo oblíbeným útočištěm umělců a spisovatelů, kteří se v oblasti zdržují dodnes. Centrum se soustřeďuje okolo náměstí Piazzeta, na kterém se také koná týdenní trh. Četné restaurace nabízejí jednak čerstvé ryby, ale také lokální salámy, uzeniny a sýry. Z letiště v Olbii sem dojedete za necelých 30min.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247