Zpět na výpis

Prostorný apartmán v nádherné oblasti San Pantaleo

2
ID: IT0798

Prostorný apartmán v San Pantaleo na Sardinii

Čtěte více

7 151 400 Kč

290 000 €

245 964 £

306 664 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velmi prostorný apartmán o výměře asi 94m2 nabízíme v přízemí krajového řadového domku, který je součástí příjemného a klidného kondominia. Nemovitost se nachází v krásné skalnaté oblasti San Pantaleo, jen pár minut jízdy od malebných pláží Costa Smeralda. V interiéru se apartmán skládá z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic a 2 koupelen. K nemovitosti patří soukromé parkovací místo. Byt je svou dispozicí ideální jako investiční apartmán na pronájem.

San Pantaleo je krásné městečko v horách nad oblíbenou prázdninovou oblastí Costa Smeralda. Je starší než uměle vytvořené vesničky na pobřeží Costa Smeralda, což mu dodává osobitý ráz a atmosféru. Město bylo oblíbeným útočištěm umělců a spisovatelů, kteří se v oblasti zdržují dodnes. Centrum se soustřeďuje okolo náměstí Piazzeta, na kterém se také koná týdenní trh. Četné restaurace nabízejí jednak čerstvé ryby, ale také lokální salámy, uzeniny a sýry. Z letiště v Olbii sem dojedete za necelých 30min.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528