Zpět na výpis

Polovina dvojdomku přímo u vleku, Fügen

3
ID: AT0183

Prodej plně zařízených dvojdomků určených k turistickému pronájmu a situovaných přímo u vleku v srdci střediska Fügen, které je vstupní branou do vyhledávaného údolí Zillertal...

Čtěte více

30 583 000 Kč

1 190 000 €

1 001 834 £

1 382 158 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

K prodeji jsou 2 poloviny dvojdomku přímo u dětského vleku s napojením na další vleky v letovisku Fügen, které je branou do překrásného údolí Zillertal. Jedná se o nový projekt zdejšího developera, který má za sebou již několik dalších projektů.

Dvojdomek v klidné malé ulici byl postaven v roce 2017, ale nyní byl zcela sanován a je nabízen s veškerým vybavením včetně nábytku a kuchyně se spotřebiči. V balíčku zařízení je i veškeré nádobí, záclony, ložní prádlo, zkrátka vše, co je potřeba ke strávení příjemné dovolené. Každý z domků má obytnou plochu 146 m2, 2 terasy (celkem 60m2) a 20m2 velkou zahrádku.

V přízemí se nachází velká obytná místnost s kuchyňským koutem. Je zde značková kuchyně, velký stůl pro 8 osob, sofa, televize a přístup na velkou terasu. Dále je zde WC, jedna místnost s různým užitím a šatna. V prvním patře se nachází 3 ložnice vybavené postelemi, skříněmi, nočními stolky a pracovním stolem a velká koupelna, s vanou, walk-in sprchou, dvojitým umyvadlem a WC. V podkroví lze udělat relaxační prostor se saunou nebo další obytnou místnost. Je zde také přístup na střešní terasu o ploše 30m2 s téměř 360-stupňovým výhledem na okolní hory. Dům je opatřen topením v podlaze. Ke každému domku jsou 3 venkovní parkovací místa, z nichž jedno je zastřešeno.

Dvojdomky jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastní rekreací až 6 týdnů za rok. Pronájem si může vlastník spravovat sám nebo prostřednictvím agentury dle svého výběru.Při pronájmu je možná očekávat vysoký zisk, nejen díky poloze objektu, ale také kvůli velmi nízkým provozním nákladům, které developer odhaduje na 150 EUR měsíčně.

Přímo od objektu je napojená lyžařská oblast Spieljoch-Hochfügen-Kaltenbach, která má cca. 100km sjezdovek. V okolních střediscích Zillertalu je dohromady 542km sjezdovek včetně ledovce Hintertux, kde lze jako v jediném rakouském středisku lyžovat po celý rok. Letní vyžití zahrnuje tisíce km značených turistických tras, stezek pro horská kola, 6 koupališť, ferraty, golf, paragliding, rafting a mnoho aktivit pro děti.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247