Zpět na výpis

Předprodej - nové apartmány poblíž Mayrhofenu

2
ID: AT0222

Skvělá příležitost - projekt nových apartmánů k prodeji v blízkosti jedněch z nejoblíbenějších lyžařských oblastí v Evropě jako je Zillertal Arena a Mayrhofen...

Čtěte více

14 192 150 Kč - 17 035 525 Kč

574 000 € - 689 000 €

494 776 £ - 593 903 £

606 710 $ - 728 263 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

PŘEDPRODEJ! Unikátní projekt od zkušeného developera ve vynikající poloze v samém srdci Zillertalu, pouhých 8 minut jízdy od lyžařského areálu v Mayrhofenu a 12 minut jízdy od Zell am Ziller, kde je možné se napojit na sjezdovky lyžařského střediska Zillertal Arena. Panoramatická poloha a špičkové provedení!

POLOHA: Tato zcela nová nemovitost bude postavena v nádherné vyvýšené ploze v blízkosti jedněch z nejlepších lyžařských areálů v Evropě - Zillertal Arena a Mayrhofen. Lyžařské středisko Zillertal Arena - Zell am Ziller / Gerlos / Königsleiten / Hochkrimml se může pochlubit asi 150 km sjezdovek. Kousek jízdy autem nebo skibusem je rekreační oblast Mayrhofen-Hippach s dalšími 140 km sjezdovek. Celý region je známý tradičně dobrými sněhovými podmínkami, a to díky především vysokým nadmořským výškám. Kromě lyžování si mohou návštěvnící v zimě užít mnoho dalších outdoorových aktivit, včetně horské dráhy, klasického lyžování nebo alpinismu.

NEMOVITOST: Tento projekt je situován v krásné poloze s nádherným výhledem do údolí. K dispozici bude pouze 8 apartmánů, každý se 2 ložnicemi o velikosti mezi 87 a 95 m2, podzemním parkováním (za příplatek) a velkou terasou nebo balkonem. Byty budou dodávány se všemi instalacemi, podlahami a koupelnami. Majitelé si mohou zařídit svůj byt podle svého stylu, je možné využít služeb interiérového designéra.

POUŽITÍ: Apartmány nabízejí kombinaci soukromého použití (cca 6 týdnů za rok) a profesionálního pronájmu. Poloha v srdci lyžařské oblasti slibuje vysokou obsazenost a atraktivní výnosy z pronájmu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247