Zpět na výpis

Nové moderní apartmány u mariny, Benalmádena

1-3 1 ano
ID: SP0719

Nádherný nový projekt apartmánů v designově zajímavé budově situované přímo u mariny a jen pár minut chůze od krásné pláže v letovisku Benalmádena...

Čtěte více

8 409 560 Kč - 37 792 360 Kč

332 000 € - 1 492 000 €

283 618 £ - 1 274 573 £

353 610 $ - 1 589 116 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové moderní apartmány uprostřed pulzujícího centra Benalmádeny v poloze přímo u malebného přístavu nabízí dokonalé spojení pohodlí města a luxusu u moře.

Výjimečný projekt, v němž se bude nacházet celkem 33 bytů s jednou, dvěma nebo třemi ložnicemi, je situován ve městě Benalmádena, které se nachází mezi městy Torremolinos a Fuengirola, pouhých 20 minut od letiště v Malaze a které nabízí dobré spojení vlakem nebo autobusem s hlavními turistickými oblastmi a atrakcemi na pobřeží. Město s atraktivními plážemi je jednou z nejoblíbenějších destinací na pobřeží Costa del Sol. V oblasti je několik golfových hřišť nebo zábavní parky. V sousedství komplexu s byty se nachází Puerto Marina, jedna z nejoblíbenějších atrakcí na pobřeží. Tento okouzlující přístav s širokou nabídkou volnočasových aktivit je ideálním místem pro zábavu celé rodiny. Pouhých 10 minut chůze od rezidence se nachází nejoblíbenější pláž v oblasti - více než 700 metrů dlouhá a 50 metrů široká pláž Torrebermeja / Malapesquera, která má vynikající zázemí a širokou nabídku kulturních a zábavních aktivit.V okolí rezidence je veškerá potřebná občanská vybavenost.

Architektonický projekt nových apartmánů je ambiciózní a vyniká svým designem a funkčností. Společné prostory byly navíc pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly dokonalý prostor pro odpočinek a zábavu při zachování soukromí pro každého z obyvatel. Projekt je inspirovaný tvarem lodi kotvící v přístavu. Jeho zvlněná fasáda připomíná vlny a umožňuje orientaci teras směrem k moři. Byty nabídnou moderní a pohodlné bydlení, a to především díky prostorným a světlým interiérům s vysoce kvalitními povrchovými úpravami. V nabídce jsou apartmány s plochami od 63 m2 do 125 m2. Všechny apartmány mají terasu a parkovací místo. Byty mají jižní nebo jihovýchodní orientaci.

Pro informace o aktuálně dostupných jednotkách nás, prosím, kontaktujte.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247