Zpět na výpis

Kamenný statek s dependance v Lajaticu

17 1
ID: IT1065

Velký statek na panoramatickém místě v Lajaticu

Čtěte více

33 339 150 Kč

1 390 000 €

1 217 024 £

1 489 685 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velký statek v klasickém toskánském stylu s dependance a celkově 17 ložnicemi umístěná uprostřed malebné krajiny nedaleko vesničky Lajatico.

POLOHA:Nemovitost má velmi výhodnou polohu pro všechny, kteří chtějí zažít pravý toskánský venkov, být obklopeni vinicemi a olivovými háji a zároveň jednoduše dojet na pláž a na letiště. Okolí Lajatica je velmi malebné a zasazené mezi levandulovými háji a harmonicky se vinoucími kopci. Nejen proto zde bydlí i známý operní zpěvák Andrea Bocelli. V docházkové vzdálenosti od domu najdete také přírodní amfiteátr Teatro del Silenzio neboli divadlo ticha, kde se každoročně koná Bocellliho festival. Historická Volterra je vzdálena pouze 30min autem, Florencie je vzdálena 1h20.

POPIS NEMOVITOSTI: Nemovitost aktuálně funguje jako B&B / agriturismo a nabízí hojnost prostoru. Velký kamenný statek o výměře asi 700m2 se rozkládá na dvou podlažích. Přízemí tvoří vstupní hala s recepcí, velká jídelna s krbem a profesionální kuchyní, obývací pokoj, 5 WC/koupelen. V prvním patře se nachází 10 ložnic, každá s vlastní koupelnou. V samostatné dependance dále najdete 2 apartmány - oba se 4 ložnicemi a 3 koupelnami, každý samozřejmě s vlastním obývacím pokojem a kuchyní. Objekt je obklopen asi 1.5 hektary pozemku, kde roste asi 50 olivovníků a zbytek tvoří elegantně udržovaná zahrada, které dominuje 16x6m bazén. Nemovitost je vybavena v tradičním stylu a vybavena alarmem s video-systémem. K vile se z hlavní silnice dostanete po asi 400m prašné cesty.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528