Zpět na výpis

Impozantní vila hned u moře v Apulii

3 ano 200m
ID: IT0646

Vila v Apulii s přímým přístupem na pláž

Čtěte více

11 590 200 Kč

470 000 €

419 509 £

453 362 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato impozantní vila v klasickém apulijském stylu se nachází v blízkosti města Carovigno v krásné čáasti Apulie pouhých 30 minut od letiště v Brindisi. K vile patří 2300m2 zahrada s ovocnými stromy e dekoračními rostlinami. Hlavní výhodou je přímý přísttup k moři. Celková užitná plocha je asi 250m2 a naleznete zde prosluněný prostorný obývací pokoj s kamenným krbem, kuchyni, 3 světlé ložnice , 2 koupelny se sprchou a venkovní terasu s výhledem na moře. K domu dále patří 5 parkovacích míst. malé trullo a venkovní pec na pizzu. Nemovitost je ve velm dobrám stavu. Je možná přístavba či realizace bazénu v zahradě. V ceně je zahrnut nábytek. Vila má výbornou pozici - hned u moře, blízko letiště a v krátké dojezdové vzdálenosti do krásných apulijských měst jako třeba Ostuni nebo Lecce.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247