Zpět na výpis

Exkluzivní kamenná vila s výhledem na moře

1 ano 2 000m
ID: CH0070

Romantická kamenná nemovitost jen 2 km od moře na Makarské riviéře bude skvělá jako prázdninová nemovitost, ale i jako jedinečná investiční příležitost...

Čtěte více

15 906 250 Kč

625 000 €

527 693 £

725 187 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní kamenná vila s bazénem a s výhledem na moře na Makarské riviéře jen 2 km od moře.

Nemovitost je umístěna na pozemku o velikosti 1 800 m2 a sestává ze třech kompletně zrekonstruovaných kamenných domů celkem o ploše 200 m2. Pozemek je zcela oplocen, a poskytuje tak dostatek soukromí. V centrální části je bazén se slunečními terasami. Na pozemku je také dostatek parkovacích míst.

Ideální nemovitost jak pro soukromé účely, tak pro ty podnikatelské - nemovitost je možné pronajímat turistům, lze zde i vybudovat luxusní restauraci.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247