Můžeme vám pomoci s hledáním nemovitosti?
Pokud nemáte čas vybírat z naší nabídky nemovitostí nebo jste nenašli, co hledáte, vyplňte a pošlete tuto poptávku a MY SE VÁM OZVEME nejpozději do 48 hodin v pracovní den.
Pokud znáte ID nemovitosti, vepište jej do vyhledávacího pole a potvrďte tlačítkem HLEDAT.
Sardinie má něco pro každého, sever, zejména okolí Porto Cervo je dražší, luxusní a živější. Jih je klidný, místy zapomenutý s levnějšími cenami. Obě pobřeží ale nabízí nádherné pláže a dech beroucí přírodu. Pro další nabídky nás kontaktujte.
| 5 | 1 | ano | 700m |
Luxusní vila po kompletní rekonstrukci s bazénem v Costa Paradiso na Sardinii asi 10 minut pěšky od moře
26 603 500 Kč
| 3 |
Krásná vila po rekonstrukci s výhledem na moře a jacuzzi v letovisku Castiadas - pouze 300 metrů od pláže
16 929 500 Kč
| 3 | 100m |
Moderní vila po nedávné rekonstrukci se zahrádkou jen 100 metrů od pláže v Castiadas na jihovýchodní Sardinii
18 380 600 Kč
| 3 | 1 | 200m |
Moderní dům ve středomřském stylu a se zahradou a bazénem je 200 metrů od moře u Budoni
13 301 750 Kč
| 3 |
Kompaktní vila jen několik minut chůze od pláže v půvabném letovisku Castiadas na jihovýchodní Sardinii
9 432 150 Kč
| 2 | 300m |
Moderní apartmán s velkými terasami v prázdninovém resortu v Isola Rossa pár kroků od moře
6 046 250 Kč
| 4 | 1 | ano | 700m |
Minimalistická vila se 4 ložnicemi a bazénem pár minut od moře v oblíbeném Costa Paradiso
29 022 000 Kč
| 4 | 1 | ano |
Prostorná, moderní vila s bazénem, dependance a výhledem na moře v oblasti Cugnana na Sardinii
35 068 250 Kč
| 3 | 1 | ano | 2 200m |
Vilka v perfektním stavu v komplexu s bazénem u Castiadas na jižním pobřeží Sardinie
16 929 500 Kč
| 3 |
Nádherná moderní vila uprostřed nezkažené sardinské přírody jen 7 minut jízdy od moře...
25 394 250 Kč
Pokud nemáte čas vybírat z naší nabídky nemovitostí nebo jste nenašli, co hledáte, vyplňte a pošlete tuto poptávku a MY SE VÁM OZVEME nejpozději do 48 hodin v pracovní den.
Na rozdíl od ostatních kanceláří nemovitosti VYHLEDÁVÁME PODLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA z celé tržní nabídky. A najdeme i tu Vaši:
Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.
Ivana a Tomáš K., Kolín