Zpět na výpis

Domek jen 250m od moře u Bosy

4 ano 250m
ID: IT1210

Domek s výhledem na moře blízko městečka Bosa na západě Sardinie na prodej

Čtěte více

6 188 130 Kč

258 000 €

225 894 £

276 503 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V klidné rezidenční pobřežní oblasti Tresnuraghes jen 10min jízdy od městečka Bosa na západním pobřeží Sardinie nabízíme příjemný domek s krásným výhledem na moře postavenou v roce 2010.

Západní pobřeží Sardínie je o mnoho klidnější než hlavní turistické lokality v okolí Costa Smeralda na východě ostrova, ale i zde najdete nádherné pláže a zajímavá městečka. Mezi plážemi určitě stojí za zmínění Spiaggia di Porto Alabe, Spiaggia S'Umbra nebo nádherná Cala Domestica na jihozápadě. Z měst za návětěvu určitě stojí známé Alghero nebo kouzelná Bosa.

Vilka se rozkládá na dvou podlažích a v přízemí najdete dvě oddělené bytové jednotky, každá s jednou ložnicí, obývacím pokojem, kuchyňským koutem, koupelnou, spíží, verandou a venkovní sprchou. V druhém patře se samostatným vchodem pak najdeme velký obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelnu a prostornou terasu. K vile patří dvě venkovní parkovací místa a menší zahrádka. Celková vnitřní výměra je asi 143m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528