Zpět na výpis

Zrekonstruovaný dům se společným bazénem, Porto Santa Margherita

3 1
ID: IT1077

Krásný dům na klidném místě a přesto blízko turistického cíle Benátek má bazén, parkovací místo a gril. Dům leží v malebné rezidenci poblíž moře...

Čtěte více

6 337 500 Kč

260 000 €

223 254 £

273 888 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Kompletně vybavený a zrekonstruovaný dům o velikosti 80 m2 na velmi klidném místě v Porto Santa Margherita leží méně než 5 min chůze od pláže.

Dům se rozkládá na 80 m2 na dvou podlažích. Venku je parkovací stání, krb a gril. V přízemí domu je obývací pokoj s odděleným kuchyňským koutem a koupelna se s sprchovým koutem. V prvním patře jsou dvě ložnice, další pokoj s palandou, koupelna s pračkou a terasa s výhledem na bazén.

Dům prošel důkladnou rekonstrukcí uvnitř i zvenčí, prodává se zařízený. Je zde klimatizace a napojení na městský plyn. Nemovitost lze také pronajímat. Atraktivní Benátky jsou vzdáleny cca hodinu jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846