Zpět na výpis

Vila s úchvatným výhledem blízko Viareggia

7 1 ano
ID: IT0808

Rozsáhlá vila s naprosto jedinečným výhledem, bazénem a olivovým hájem se nachází v prestižní lokalitě v kopcích nad Viareggiem v severním Toskánsku...

Čtěte více

22 729 500 Kč

900 000 €

758 459 £

979 931 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Majestátní vila s naprosto jedinečným výhledem, bazénem a olivovým hájem je nabízena k prodeji ve velmi prestižní lokalitě v kopcích hned za známým rezortem Viareggio v severním Toskánsku.

Tato rozsáhlá nemovitost je obklopena pozemkem o výměře asi 6 hektarů, kde je jednak umístěn olivový háj se stovkami olivovníků a aktivní produkcí výborného oleje, udržovaná zahrada a dále bazén. Dům a zahrada nabízejí opravdu neskutečné pohledy do dálky na toskánskou krajinu a pobřeží Versilia.

Nemovitost se skládá ze tří oddělených jednotek, takže je ideální také pro částečný pronájem, velkou rodinu a hosty. Nemovitost tvoří:

1/ Zrekonstruovaná venkovská usedlost s působivým obývacím pokojem s krbem, kuchyní, 3 ložnicemi, 2 koupelnami o celkové výměře asi 187m2.

2/ Velký byt s dobovými prvky, který se skládá z obývacího pokoje s krbem, kuchyně, 3 ložnic, 2 koupelen o celkové výměře asi 159m2.

3/ Menší apartmán o výměře 64m2, který se skládá z obývacího pokoje s krbem, 1 ložnice a 1 koupelny.

K nemovitosti tak patří velký sklep o velikosti asi 109m2.

Viareggio je známé toskánské letovisko, které nabízí spoustu příležitostí ke společenskému a sportovním vyžití. Najdete zde bary, restaurace, kavárny a hlavně nekonečné písečné pláže. Kopce za Viareggiem pak poskytují opravdovou oázu klidu. Letiště v Pise je jednoduše dosažitelné asi za 30min jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247