Zpět na výpis

Velkolepá čtyřpodlažní vila s výhledem na moře

6 1 ano
ID: SP0558

Velkolepá čtyřpodlažní vila s výtahem a výhledem na moře umístěná v jedné z nejlepších a klidných lokalit v oblasti Alicante...

Čtěte více

64 824 000 Kč

2 400 000 €

2 202 201 £

2 817 455 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato čtyřpodlažní vila je skutečně perlou nacházející se na pobřeží v jedné z nejlepších a velmi klidných lokalit v uzavřené slepé ulici. Všechna 4 podlaží této nemovitosti jsou propojena schody nebo výtahem a rozkládají se na ploše 584 m2. Ve spodním patře se můžete těšit na prostorný obývací pokoj s výhledem na moře a vstupem na venkovní plochu. Dále zde najdete kuchyňský kout a toaletu. Ve druhém patře se nacházejí 2 ložnice s vlastní koupelnou a šatnou. Ve třetím patře jsou také 2 velké ložnice s vlastní koupelnou a kancelář. Ve čtvrtém a zároveň posledním patře se rozkládá posilovna s krásným výhledem na moře a je zde dostatečný prostor pro vybudování sálu pro jógu. Vilu obklopuje pozemek o rozloze 1 375 m2, na kterém se nachází nekonečný bazén, prostor pro barbeque a vířivka. Po technické stránce je vila vybavena klimatizací, podlahovým vytápěním, alarmem, venkovní sprchou, dvojitým zasklením a bezpečnostními dveřmi. Na pozemku se nachází i plocha pro parkování. Vila je plně zařízena a veškerý nábytek je zahrnut v ceně.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247