Zpět na výpis

Velkolepá čtyřpodlažní vila s výhledem na moře

6 1 ano
ID: SP0558

Velkolepá čtyřpodlažní vila s výtahem a výhledem na moře umístěná v jedné z nejlepších a klidných lokalit v oblasti Alicante...

Čtěte více

60 996 000 Kč

2 400 000 €

2 041 161 £

2 709 849 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato čtyřpodlažní vila je skutečně perlou nacházející se na pobřeží v jedné z nejlepších a velmi klidných lokalit v uzavřené slepé ulici. Všechna 4 podlaží této nemovitosti jsou propojena schody nebo výtahem a rozkládají se na ploše 584 m2. Ve spodním patře se můžete těšit na prostorný obývací pokoj s výhledem na moře a vstupem na venkovní plochu. Dále zde najdete kuchyňský kout a toaletu. Ve druhém patře se nacházejí 2 ložnice s vlastní koupelnou a šatnou. Ve třetím patře jsou také 2 velké ložnice s vlastní koupelnou a kancelář. Ve čtvrtém a zároveň posledním patře se rozkládá posilovna s krásným výhledem na moře a je zde dostatečný prostor pro vybudování sálu pro jógu. Vilu obklopuje pozemek o rozloze 1 375 m2, na kterém se nachází nekonečný bazén, prostor pro barbeque a vířivka. Po technické stránce je vila vybavena klimatizací, podlahovým vytápěním, alarmem, venkovní sprchou, dvojitým zasklením a bezpečnostními dveřmi. Na pozemku se nachází i plocha pro parkování. Vila je plně zařízena a veškerý nábytek je zahrnut v ceně.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247