Zpět na výpis

Honosná vila s výhledem na moře, Benissa

5 1 ano
ID: SP0772

Luxusní vila s prvotřídním vybavením - vnitřní bazén, venkovní bazén s přepadem, posilovna, sauna - to vše v krásné lokalitě s výhledem na moře....

Čtěte více

47 300 500 Kč

1 900 000 €

1 605 584 £

2 036 708 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Honosná vila v krásné lokalitě v Benissa na Costa Blanca s nádherným výhledem na moře.

Tato úžasná nemovitost o rozloze 585 m² je rozdělena na 3 podlaží. Pozemek má rozlohu 1 843 m². Hlavní hala má impozantní vstup, ze kterého je přístup do obývacího pokoje, kuchyně s komorou.

Dvě schodiště vedou do spací části, kde najdete 4 velké ložnice, každou s vlastní koupelnou, a pracovnu.

Součástí vily je také byt pro hosty v přízemí, který má obývací pokoj s útulným barem, velkou kuchyň, ložnici a koupelnu.

K vybavení vily patří vnitřní a venkovní bazén, posilovna nebo sauna. Vila je také vybavena elektrickými žaluziemi, plynovým ústředním topení, klimatizací, přístřeškem pro 3 auta a soukromým parkovištěm pro další 3 auta.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247