Zpět na výpis

Třípokojový byt v klidné rezidenci v Portu Santa Margherita

2
ID: IT1150

Byt v klidné části rezidenčního komplexu leží v blízkosti pláží i centra městečka. Je ideálním výchozím bodem pro výlety do blízkých známých letovisek.

Čtěte více

3 504 640 Kč

148 000 €

130 197 £

159 034 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Byt o rozloze 45 m2 se nachází ve třetím posledním patře velmi klidného rezidenčního komplexu v městečku Porto Santa Margherita.

Byt má velmi dobrou polohu. Leží v docházkové vzdálenosti od přístaviště, moře i obchodů, restaurací a dalších služeb. V bytě je kuchyňský kout, dvě ložnice a koupelna s pračkou. Ve vstupní hale jsou vestavěné skříně. K bytu náleží velká terasa, která byt obklopuje ze tří stran a je z ní příjemný výhled do okolní zeleně. Nemovitost je vybavena klimatizací i na teplý vzduch a nabízí parkovací místo ve dvoře rezidence. Apartmán lze využívat i v zimě (dodávka vody není přerušena). Městečko Porto Santa Margherita leží v blízkosti známého střediska Caorle a pouhých 42 km od Bibione. Do Benátek se dostanete po cca hodině jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846