Zpět na výpis

Stylové lyžařské apartmány v Loferu

2
ID: AT0106

Již stojící apartmány se zajištěným pronájmem s volným režimem v menším lyžařském středisku skvělém pro rodiny..

Čtěte více

13 520 780 Kč

547 400 €

464 600 £

586 763 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nabídka je jedinečnou příležitostí ke koupi jednoho z 8 stylových zbrusu nových apartmánů, které se nacházejí v menší budově v krásném lyžařském letovisku Lofer v rakouském Pinzgau. Jsou velkoryse navrženy a nabízejí úchvatný výhled na místní pohoří. Celá nemovitost je nyní ve výstavbě a měla by být dokončena v prosinci 2018! Apartmány jsou příhodně umístěné blízko centra Loferu pouhých 200m od veřejného plaveckého bazénu a 600 m od lyžařských vleků. V docházkové vzdálenosti do 5 minut se také nalézá tenisový kurt a dětské hřiště. V dosahu krátké pěší cesty jsou také restaurace, obchody, mini golf, cyklistické a turistické stezky. Lofer a širší Saalachtal jsou prvotřídní destinací v oblasti Salzburgenland. Lofer je z vzálený od Prahy necelých 5 hodin jízdy autem. Salzburk je pak dosažitelný jízdou v čase pouhých 45 minut. Lyžařská oblast Almenwelt Lofer se může pochlubit okolo 42 km perfektně udržovaného lyžařského terénu a další populární lyžařské oblasti jsou vzdálené jen krátkou jízdu autem. Kitzbühel i Zell am See jsou vzdálené jen 30 minut jízdy. Také v létě se zde můžete těšit z mnoha krásných možností, jako jsou vyjížďky po horských cyklistických stezkách, rafting, jízda na kanoích a kajacích. Tato oblast je také skvělým výchozím místem pro poznávání národního parku Hohe Tauern. K prodeji je nabízeno 8 apartmánů, čtyři s jednou ložnicí o rozloze 42-53m² a čtyři 2 ložnicové o rozloze 77-92m². Každý z těchto lyžařských apartmánů má terasu nebo balkón a také kryté parkovací stání. Další parkovací místo může být zakoupeno za 15,000 €. Všechny apartmány jsou vystavěny v moderním stylu nabízejícím vysoce komfortní životní úroveň s veškerým moderním zázemím. Naleznete zde krásné podlahy z přírodního dubového dřeva a špičkové vnitřní zařízení včetně koupelnového vybavení Villeroy & Boch. Všechny apartmány jsou velmi vzdušné a prosluněné díky velkým oknům sahajícím od podlahy až ke stropu. Budoucí vlastníci si také mohou na požádání objednat vybavení luxusním nábytkem. Apartmány mají status turistické rezidence, ale je třeba je pronajímat pouze po dobu 100 dnů ročně, což dává vlastníkům bohatou flexibilitu jak pro soukromé užívání, tak pro využití potenciálu nemovitosti k jejímu pronajímání.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247