Zpět na výpis

Střešní apartmán s terasou, Lido Altanea

3 1 400m
ID: IT1297

Střešní apartmán s panoramatickou terasu ve výborně vybavené rezidenci se společným bazénem jen 400 metrů od moře v letovisku Lido Altanea...

Čtěte více

6 605 550 Kč

270 000 €

234 447 £

284 550 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

V Lido Altanea, v letovisku oblíbeném turisty z celé Evropy, nabízíme apartmán s 3 ložnicemi v nejnovějším provedení v rezidenci jen 400 metrů od pláže.

Rezidence je součástí většího komplexu s velkým centrálním bazénem a opalovací terasou vybavenou lehátky a slunečníky, dětským hřištěm, grilem a společnými zahradami. Komplex zvenčí vyniká příjemnou architekturou a světlými barvami, zatímco interiéry jsou elegantně vybavené a dobře. Každý byt má přidělené parkovací místo.

K prodeji je dvoupatrový střešní apartmán, který se skládá ze světlého a velmi prostorného obývacího prostoru s kuchyňským koutem a terasy na nižší úrovní, kde se nacházejí také 2 velké ložnice a koupelna se sprchovým koutem. V horní úrovni se nachází malá ložnice se dvěma lůžky, druhá koupelna rovněž se sprchovým koutem a panoramatická terasa.

K vybavení patří klimatizace, wi-fi, satelitní TV, mikrovlnná trouba, trezor, fén a parkovací místo.

Několik kilometrů od letoviska se nachází Caorle s charakteristickým a malebným historickým centrem. Benátky, Treviso, Padova a Aquileia patří mezi zajímavá místa vzdálená asi hodinu jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846