Zpět na výpis

Patrová vila v hezké oblasti, Porto Santa Margherita

2 1 ano
ID: IT1033

Jednoduchá vilka v luxusní čtvrti přístavu Porto Santa Magherita s parkovacím místem a vlastním kotvištěm. Ideální pro přizpůsobení si dle vlastních představ.

Čtěte více

9 000 300 Kč

380 000 €

326 098 £

406 261 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Vila se nachází v jedné z nejprestižnějších čtvrtí Porto Santa Margerita v rezidenci s bazénem a vlastním kotvištěm (cca 4,5 x 14 m).

Nemovitost je ideální pro rekonstrukci a úpravu dle vlastních představ. V přízemí se nachází velký otevřený prostor s výhledem na kotviště, který může sloužit jako obývací pokoj s kuchyní. V prvním patře je obývací část, kuchyň, dvě ložnice, koupelna a terasa. K vilce patří parkovací místo.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846