Zpět na výpis

Okouzlující apartmán s fantastickým výhledem

3
ID: AT0162

Okouzlující byt na prodej v nedávno dokončené moderní rezidenci v populární Niederau v lyžařské oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau v Tyrolsku…

Čtěte více

14 867 775 Kč

585 000 €

497 533 £

660 526 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji a zároveň k investici okouzlující lyžařský apartmán s naprosto fantastickým výhledem na jih a na západ, který se nachází ve druhém patře budovy nedávno dokončené rezidence s luxusním wellness centrem s vířivkou, saunou a relaxační místností. Apartmán má rohovou polohu a díky tomu se můžete kochat úchvatným výhledem na sjezdovky Niederau-Wildschönau a částečně i na vesnici. Byt je plně vybaven luxusními spotřebiči a stylovým designem. Patří k němu komora, parkovací místo v garáži a 2 venkovní parkovací místa. V garáži je nabíječka pro elektromobily a je zde také samostatná prádelna. Užitná plocha apartmánu činí 110 m2 + dva balkony: jižní a západní o velkostech 16 m2 a 18 m2. Skládá se z otevřeného obývacího pokoje s integrovaným jídelním koutem a krbem, 3 prostorných ložnic, 2 koupelen a WC. Apartmán je určen k turistickému pronájmu a nabízí atraktivní kombinaci soukromého využití a profesionálně spravovaného pronájmu. Jedná se o perfektní alpskou investiční nemovitost s bezproblémovou správou a solidním příjmem z pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247