Zpět na výpis

Okouzlující apartmán s fantastickým výhledem

3
ID: AT0162

Okouzlující byt na prodej v nedávno dokončené moderní rezidenci v populární Niederau v lyžařské oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau v Tyrolsku…

Čtěte více

16 476 100 Kč

610 000 €

559 726 £

716 103 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji a zároveň k investici okouzlující lyžařský apartmán s naprosto fantastickým výhledem na jih a na západ, který se nachází ve druhém patře budovy nedávno dokončené rezidence s luxusním wellness centrem s vířivkou, saunou a relaxační místností. Apartmán má rohovou polohu a díky tomu se můžete kochat úchvatným výhledem na sjezdovky Niederau-Wildschönau a částečně i na vesnici. Byt je plně vybaven luxusními spotřebiči a stylovým designem. Patří k němu komora, parkovací místo v garáži a 2 venkovní parkovací místa. V garáži je nabíječka pro elektromobily a je zde také samostatná prádelna. Užitná plocha apartmánu činí 110 m2 + dva balkony: jižní a západní o velkostech 16 m2 a 18 m2. Skládá se z otevřeného obývacího pokoje s integrovaným jídelním koutem a krbem, 3 prostorných ložnic, 2 koupelen a WC. Apartmán je určen k turistickému pronájmu a nabízí atraktivní kombinaci soukromého využití a profesionálně spravovaného pronájmu. Jedná se o perfektní alpskou investiční nemovitost s bezproblémovou správou a solidním příjmem z pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247