Zpět na výpis

Ohromující vila s výhledem na moře ve Villasimius

4 1 ano
ID: IT0861

Exkluzivní dvoupatrová vila s přístupem k moři, bazénem, zahradou, terasami s nádhernými výhledy a bezpečnostní službou ve Villasimius na jižní Sardinii...

Čtěte více

8 901 245 Kč

349 000 €

296 876 £

414 358 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato ohromující vila se nachází pouhých 300 metrů od moře ve Villasimius na jižní Sardinii. Velké panoramatické terasy této vily nabízí nádherné výhledy na krásné blankytně modré sardinské moře.

Nemovitost se rozkládá na ploše 160 m2, má suterén a 2 patra. V suterénu se nachází taverna, dvě dvoulůžkové ložnice a koupelna. V přízemí je umístěný obývací pokoj s kuchyňským koutem a veranda, která poskytuje skvostný výhled na moře. V prvním patře se rozkládá hlavní ložnice s terasou s výhledem na moře, jednolůžková ložnice a koupelna.

K vile přináleží také velká zahrada s místem vhodným pro grilování a soukromé parkovací místo. Nemovitost je součástí soukromého a exkluzivního komplexu s bezpečnostní službou, bazénem, ​​dětskými hřišti a přímým přístupem na pláž.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247