Zpět na výpis

Domy na sjezdovce Sankt Lambrecht

3
ID: AT0114

Moderní ski-in ski-out luxusně vybavené horské chalety v Sankt Lambrechtu bez povinného pronájmu jsou umístěny přímo v srdci oblasti Murau přímo u sjezdovky…

Čtěte více

19 057 500 Kč

750 000 €

642 770 £

878 914 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusně vybavené moderní ski-in ski-out horské chaty na prodej v Sankt Lambrechtu umístěné přímo u svahu v lyžařském středisku Grebenzen v rakouském Štýrsku. Nyní jsou k prodeji 2 domy s luxusním vybavením a interiéry.

Nový projekt se nachází přímo u sjezdovky v horském ráji Grebenzen, v tradičním městečku Sankt Lambrecht. Lyžařské středisko Grebenzen – St. Lambrecht se nachází ve Štýrsku a nabízí kolem 25 km lyžařského terénu. Tento areál zimních sportů se nachází v nadmořské výšce od 1,010 do 1,870 m a je zasazen do překrásné krajiny národního parku Zirbitzkogel-Grebenzen, který se vyznačuje nedotčenou panenskou přírodou, divokými stržemi, smaragdovými řekami, svěží zelení a nekonečnými lesy a alpskými loukami. Jeho divoká syrová příroda tak potěší všechny milovníky zimních i letních outdoorových aktivit. V bezprostřední blízkosti se nacházejí kavárny, restaurace a obchůdky, ve kterých se můžete zrelaxovat. Nedaleký hotel Naturpark Hotel Lambrechterhof nabízí bazén, saunu a různé léčebné procedury. Středisko je snadno dostupné autem z Prahy (5 hod), Brna (4,5 hod přes Vídeň), nebo Českých Budějovic (4 hod přes Dolní Dvořiště).

Projekt se skládá z 22 exkluzivních horských chat postavených v nejmodernějším stylu za použití vysoce kvalitních přírodních materiálů v elegantním a moderním designu. Každá z chat má dvě patra a její rozloha je přibližně 170 m2. V přízemí se vždy nachází garáž, studovna a další extra pokoj. Horní patro je s rozmyslem navrženo tak, aby poskytovalo maximální pohodlí na co největším obytném prostoru. Najdete v něm velký otevřený obývací pokoj s integrovanou kuchyní a jídelnou, moderní koupelnu s odděleným WC a dvě velké vzdušné ložnice. K dispozici je také prostorná terasa o rozloze 40 m2 s jedinečným výhledem do kouzelné krajiny. Je zde i možnost přidat saunu. Interiéry chat jsou již zařízeny luxusním moderním nábytkem a spotřebiči. Vše je zahrnuto v ceně.

Tyto horské chaty mohou být využívány bez povinného pronájmu. V případě zájmu je ale možné je pronajímat. Cena je 750 000 EUR za dům.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247