Zpět na výpis

Nassfeld: Ski-in ski-out apartmány bez povinného pronájmu

1-3
ID: AT0229

Nové, panoratické byty přímo na sjezdovce ve slunném Nassfeldu…

Čtěte více

7 200 820 Kč - 21 399 620 Kč

284 000 € - 844 000 €

242 787 £ - 721 522 £

332 740 $ - 988 846 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedna z posledních příležitostí koupit apartmán přímo na sjezdovce ve větším středisku v Rakousku bez povinného pronájmu.

Ve výšce 1500 m.n.m., v bezprostřední blízkosti lanovky Madritschen-Sesselbahn vzniká projekt velkého aparthotelu. Část apartmánů je ale i na prodej soukromým vlastníkům a bude provozována naprosto odděleně. Tyto apartmány mají status volnočasového bydlení, je tedy na svobodné vůli vlastníků, zda vůbec a pokud ano, jakým způsobem se rozhodnou pronajímat. V případě zájmu je k dispozici pronajímací firma.

Apartmány vznikají ve vysokém standardu s nádherným výhledem na protilehlé dvoutisícové vrcholy Gartnerkofel, Rosskofel a Trogkofel. Na výběr je z apartmánů o velikostech 44 až 99 m2, všechny mají balkóny, topení v podlaze a velká okna s panoramatickým výhledem. Každý apartmán má vlastní sklípek, dále je k dispozici lyžárna a místnost pro uschování kol. K apartmánu je třeba přikoupit parkovací místo v garáži. V případě zájmu je možné si nechat v apartmánu udělat saunu.

Bezbariérové apartmány budou přímo na sjezdovce, ale v hotelu bude fungovat restaurace a pěšky lze dojít do dalších obchodů a restaurací v centru Nassfeldu. Autem nebo místním autobusem se rychle dostanete do centra Hermagoru, kde je velký výběr obchodů, restaurací a dalších služeb.

Nassfeld patří mezi top 10 rakouských lyžařských středisek. Disponuje 110 km perfektně upravených sjezdovek s 30 lanovkami a vleky a je považován za nejslunnější lyžařské středisko v Alpách. Hlavní lanovky fungují i v létě a pro návštěvníky je připravena spousta aktivit v rámci letní karty Premium včetně např. nejdelší letní bobové dráhy Pendolino. Termín dokončení v roce 2023.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247