Zpět na výpis

Luxusní apartmán s výhledem na moře, Zadar

2 ano 80m
ID: CH0053

Luxusní apartmán s výhledem na moře nedaleko Zadaru v nové budově s perfektním vybavením jen pár kroků od moře...

Čtěte více

4 443 250 Kč

175 000 €

149 187 £

206 740 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji luxusní a moderní byt s výhledem na moře, který se nachází 1. patře budovy pouhých 80 m od moře nedaleko Zadaru. Budova je ve výstavbě a má pouze 6 bytových luxusních jednotek. Součástí prodeje je jedno parkovací místo a jsou k dispozici 2 sdílená parkovací místa. Užitná plocha nemovitosti činí 77 m2 včetně parkovacího místa. Skládá se z předsíně, obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, 2 ložnic, koupelny a terasy. Po technické stránce je zde moderní vytápěcí a chladící systém, bude zde i podlahové vytápění. Dále je zde video dohled nad přístupem do budovy a parkovacím místem, hliníkové žaluzie s posuvnými lamelami, bezpečnostní dveře, kvalitní keramická dlažba a koupelnové doplňky. Část dvora bude obložena dlaždicemi, zbytek bude osázen trávou a středomořskými rostlinami, palmami a vavříny . Kupující neplatí daň z nákupu nemovitosti !!
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247