Zpět na výpis

Vila v blízkosti Zadaru s nádherným výhledem na moře

4 1 ano
ID: CH0126

Velmi luxusní dvoupatrová vila u moře s několika terasami, které nabízejí úchvatný výhled na moře a okolí leží kousek od známého živého města Zadar.

Čtěte více

17 077 500 Kč

690 000 €

587 583 £

747 211 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní vila o rozloze 270 m2 v blízkosti Zadaru se skládá z přízemí a dvou pater.

V přízemí najdeme kuchyň, obývací pokoj s výhledem na moře a vstupem na terasu s bazénem, prádelnu, WC pro hosty a garáž. V prvním patře jsou čtyři ložnice (dvě s vlastními koupelnami) a terasa. V druhém patře se nachází velká částečně krytá terasa. K dispozici je jacuzzi a tělocvična. Celý dům má výhled na moře. Vila je kompletně vybavená, postavená z kvalitních materiálů.

Zadar je známé historické město, které má mnoho co nabídnout. V létě zde probíhají různé kulturní a sportovní akce. Je ideálním výchozím bodem pro další poznávání Chorvatska.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247