Zpět na výpis

Vila v blízkosti Zadaru s nádherným výhledem na moře

4 1 ano
ID: CH0126

Velmi luxusní dvoupatrová vila u moře s několika terasami, které nabízejí úchvatný výhled na moře a okolí leží kousek od známého živého města Zadar.

Čtěte více

17 011 950 Kč

690 000 €

602 108 £

682 006 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní vila o rozloze 270 m2 v blízkosti Zadaru se skládá z přízemí a dvou pater.

V přízemí najdeme kuchyň, obývací pokoj s výhledem na moře a vstupem na terasu s bazénem, prádelnu, WC pro hosty a garáž. V prvním patře jsou čtyři ložnice (dvě s vlastními koupelnami) a terasa. V druhém patře se nachází velká částečně krytá terasa. K dispozici je jacuzzi a tělocvična. Celý dům má výhled na moře. Vila je kompletně vybavená, postavená z kvalitních materiálů.

Zadar je známé historické město, které má mnoho co nabídnout. V létě zde probíhají různé kulturní a sportovní akce. Je ideálním výchozím bodem pro další poznávání Chorvatska.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247