Zpět na výpis

Luxusní vila v první řadě u moře v Privlace u Zadaru

4 1 ano
ID: CH0122

Luxusní moderní vila u moře s bazénem leží v romantickém rybářském letovisku jen půl hodiny jízdy od známého Zadaru. Dokončena bude začátkem roku 2023.

Čtěte více

56 013 750 Kč

2 250 000 €

1 901 349 £

2 411 891 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní vila o rozloze 237 m2 se nachází v Dalmácii v městečku Privlaka u Zadaru. Vila je v první řadě u moře a její stavba bude dokončena začátkem roku 2023.

Nemovitost bude plně klimatizována a skýtá možnost ubytování pro až 8 osob. Rozkládá se na přízemí a dvou patrech. K dispozici jsou dvě terasy. V přízemí je herna s biliárem a PlayStationem. V prvním patře jsou 3 ložnice s manželskými postelemi a vlastními koupelnami. V druhém patře je ještě jedna ložnice, také s vlastní koupelnou s vanou. Dále ve vile najdete pračku, sušičku, žehličku nebo dětskou postýlku. Venkovní terasa nabízí místo na opalování s lehátky u bazénu, jacuzzi nebo venkovní grill. V nemovitosti jsou bezpečnostní kamery a možnost vytápění/chlazení interiéru i bazénu na dálku.

Pozemek je kompletně oplocen a nabízí parkovací místa. Privlaka je malé rybářské a turistické městečko, ideální pro rodinnou dovolenou. Je známé pro své překrásné pláže a také blízkost atraktivních turistických cílů jako je Telašćica, Velebit, Paklenica nebo Kornati. Nin je vzdálen 14 minut jízdy, Zadar 30 minut.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247