Zpět na výpis

Úchvatná vila u moře nedaleko Zadaru

5 1 ano
ID: CH0125

Krásná vila u moře vybavená designovým nábytkem nabízí ohromující výhled ze svých teras. Na pozemku najdeme i velký bazén. Dům leží blízko města Zadar.

Čtěte více

69 034 000 Kč

2 800 000 €

2 443 335 £

2 767 559 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Úchvatná vila o rozloze 400 m2 nedaleko Zadaru leží v první řadě u moře.

Vila má v přízemí obývací pokoj, kuchyni, jídelnu, saunu a fitness, pokoj s koupelnou, další koupelnu a terasu o velikosti 197 m2. V patře najdeme čtyři ložnice, každá se svojí koupelnou, šatnu a také terasu. Na pozemku o velikosti 900 m2 leží i bazén a letní kuchyň. Vila bude kompletně vybavena designovým nábytkem.

Zadar je turistické město, které láká svojí bohatou historií a spoustou kulturních a sportovních akcí. V jeho blízkosti najdeme i známé národní parky Kornati a Krka.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247