Zpět na výpis

Kamenná vila s panoramatickým výhledem u Pomarance

3 1
ID: IT1313

Tradiční, citlivě zrekonstruovaná toskánská vila v dominantní poloze s bazénem a nádherným panoramatickým výhledem, pouhých 45 minut jízdy od pobřeží...

Čtěte více

10 805 625 Kč

425 000 €

357 246 £

463 482 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato půvabná kamenná nemovitost se nachází nedaleko Pomarance, v malinké vesničce San Dalmazio v provincii Pisa, ve strategické poloze vzhledem k hlavním historickým městům Toskánska jako jsou Siena, Pisa, Florencie nebo Volterra a asi 45 minut od pobřeží Tyrhénského moře.

Vila je situována na vrcholu kopce a díky své dominantní poloze nabízí úchvatný panoramatický výhled na okolní krajinu.

Jedná se o charakteristickou kamennou usedlost z roku 1800 o rozloze přibližně 180 m2, která byla zručně a přitom decentně zrekonstruována s ohledem na zachování klasických prvků toskánského stylu a architektury. Vila sestává z obývacího pokoje s kuchyní, 3 ložnic, 2 koupelen, druhého obývacího pokoje a dvou skladovacích místností.

Pozemek se rozkládá na ploše přibližně 8 hektarů. Na části pozemku je olivový háj s cca 420 olivovníky, část zaujímá orná půda a lesy. Kromě toho se zde nachází nekonečný bazén s nádherným panoramatickým výhledem do krajiny a na Volterru.

Nemovitost se prodává plně zařízená a je ideální jak pro hlavní bydlení nebo soukromou rekreaci, tak jako investice pro turistické nebo agroturistické aktivity.

San Dalmazio je půvabná vesnice v srdci Toskánska a navzdory své malé rozloze má toto místo velký turistický význam díky své strategické poloze a přírodním krásám, které jej obklopují. Obec je obklopena malebnou kopcovitou krajinou, která se vyznačuje zelenými poli, bujnými lesy a krásnými výhledy, a nabízí autentický zážitek z toskánského venkova s řadou outdoorových aktivit, jako je pěší turistika, procházky a cyklistika. Výhodnou polohu má obec i vzhledem k hlavní turistickým cílům jako je Siena (70 km), Pisa (60 km), Florencie (100 km) nebo Volterra (30 km).

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247