Zpět na výpis

Kamenná vila s bazénem na ostrově Krk

5 1 ano 4m
ID: CH0056

Elegantní vila s 5 ložnicemi, bazénem a krásným výhledem na moře a do krajiny umístěná na ostrově Krk...

Čtěte více

9 691 900 Kč

380 000 €

320 224 £

442 896 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento pohodlný dvoupodlažní dům se nachází na ostrově Krk zhruba 4 km od moře. Z terasy nabízí krásný výhled na vesnici, krajinu a moře. Před domem se nachází bazén s lehátky a 3 parkovací místa. Užitná plocha této nemovitosti činí 180 m2 a skládá se z obývacího pokoje propojeného s jídelnou a kuchyní, 5 ložnic se 3 koupelnami, WC pro hosty, úložného prostoru a koutku pro stolní tenis. V domě je olejové ústřední topení a klimatizace v obývacím pokoji. Vzdálenost do nejbližšího obchodu s potravinami a restaurace je 1 km, k moři 4 km. Ostrov Krk se pyšní nejen překrásnými plážemi, ale i živou atmosférou, krásnou přírodou a členitým pobřežím. Je snadno dostupný i z Čech, protože je s pevninou spojen mostem. Stejnojmenné historické město Krk nabízí množství zajímavých památek. Jeho centrum je obklopeno hradbami a během léta se zdejší ulice stávají centrem různých kulturních akcí.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247