Zpět na výpis

Kamenná vila s bazénem na ostrově Krk

5 1 ano 4m
ID: CH0056

Elegantní vila s 5 ložnicemi, bazénem a krásným výhledem na moře a do krajiny umístěná na ostrově Krk...

Čtěte více

10 330 300 Kč

380 000 €

344 838 £

450 377 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento pohodlný dvoupodlažní dům se nachází na ostrově Krk zhruba 4 km od moře. Z terasy nabízí krásný výhled na vesnici, krajinu a moře. Před domem se nachází bazén s lehátky a 3 parkovací místa. Užitná plocha této nemovitosti činí 180 m2 a skládá se z obývacího pokoje propojeného s jídelnou a kuchyní, 5 ložnic se 3 koupelnami, WC pro hosty, úložného prostoru a koutku pro stolní tenis. V domě je olejové ústřední topení a klimatizace v obývacím pokoji. Vzdálenost do nejbližšího obchodu s potravinami a restaurace je 1 km, k moři 4 km. Ostrov Krk se pyšní nejen překrásnými plážemi, ale i živou atmosférou, krásnou přírodou a členitým pobřežím. Je snadno dostupný i z Čech, protože je s pevninou spojen mostem. Stejnojmenné historické město Krk nabízí množství zajímavých památek. Jeho centrum je obklopeno hradbami a během léta se zdejší ulice stávají centrem různých kulturních akcí.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247