Zpět na výpis

Pětihvězdičkové vily a čtyřhvězdičkové apartmány, Istrie

2-3 1 ano
ID: CH0110

Atraktivní projekt vil a apartmánů leží v blízkosti slovinských hranic pouhých 150 m od pláže v atraktivní a velmi žádané části Istrie…

Čtěte více

7 506 737 Kč - 50 403 675 Kč

297 120 € - 1 995 000 €

254 328 £ - 1 707 673 £

316 646 $ - 2 126 109 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový projekt vil a apartmánů se nachází jen pár km od slovinských hranic v atraktivní části severozápadní Istrie u Savudrije, obklopený mořem a zelení. Nádherná příroda, středomořské podnebí, vynikající gastronomie a středověká města. To vše dělá z Istrie skvělou lokalitu pro trávení volného času, aktivního i pasivního odpočinku. Nová, několik set metrů dlouhá, oblázková pláž bude začínat hned u objektu, budou na ní k dispozici lehátka i občerstvení. Golfové hřiště a pětihvězdičkový hotel jsou pouze 1 km od objektu.

Projekt, který již stojí a bude brzy dokončen, bude zahrnovat i druhý největší bazén na světě na nádherné střešní terase s výhledem na moře. V uzavřené a střeženém komplexu s recepcí bude i další velký bazén, rozsáhlé dětské hřiště, tenisové kurty, hřiště na odbíjenou i košíkovou. V komplexu bude několik barů a restaurací, nabízející místní, mezinárodní a italskou kuchyni. Na střeše s výhledem bude i wellness a fitness.

V projektu jsou tři typy nemovitostí, všechny mají výhled na moře. Jde o luxusní vily se 3-4 ložnicemi, garáží, střešní terasou a některé i s vlastním bazénem, jsou určeny pro nejnáročnější klientelu. Ceny vil bez vybavení se pohybují od 1 050 000 EUR do 1 995 000 EUR. V projektu jsou dále apartmány a byty. Apartmány jsou v rámci turistického aparthotelu a jsou určeny především ke kombinaci vlastního užití a pronájmu a byty v samostatných rezidenčních domech především pro vlastní užití vlastníka. Vlastníci budou mít možnost nechat svou nemovitost pronajímat prostřednictvím místní recepce. Pronájem ale není povinný.

Byty jsou moderní, světlé s krásným. Vysoké stavební standardy realizace zajišťují maximální bezpečí a soukromí. V přízemí je 6 bytů o rozloze cca 105 m2 se 2 ložnicemi, zahradou a terasou, v prvních patrech je v nabídce 6 bytů o velikosti cca 77 m2 s 2 ložnicemi a balkónem a v dalším patře jsou krásné mezonetové byty o rozloze cca 128 m2 se 3 ložnicemi, z nichž každá má vlastní koupelnu a se střešní terasou o rozloze 51 m2. Ceny bytů bez vybavení začínají od 425 560 EUR.

Na výběr je i celkem 179 apartmánů od studia až po apartmány se 3 ložnicemi. Všechny apartmány jsou moderní s krásným výhledem. Můžete si vybrat design interiéru odpovídající vašemu stylu. Všechny apartmány mají také přednostní přístup využívání služeb resortu. Ke všem apartmánům je povinnost zakoupit si parkovací místo (15000 EUR). Ceny apartmánů bez vybavení začínají od 297 120 EUR.

Vše bude vyhotoveno ve vysoké kvalitě, samozřejmostí je klimatizace, topení v podlaze v koupelně, venkovní i vnitřní designová kuchyně a v některých vilách i výtah.

V rámci velmi přijatelných kondominiálních poplatků je zahrnuto užití bazénů i soukromé pláže.

Resort leží pouhých pár kilometrů od slovinských hranic s dobrou dostupností do Itálie. Umag je cca 14 min jízdy autem. Do malé vesničky Savudrije s kavárnami a přístavem lze dojít procházkou nebo dojet za pár minut autem.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Dokončení na podzim 2022.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247