Zpět na výpis

Vily s panoramatickým výhledem a tradičními prvky

4 1 ano 10 000m
ID: CH0100

Elegantní vily moderního designu na severu Istrie mezi olivovými háji a vinohrady v atraktivní lokalitě s bazénem a krytou terasou pro odpočinek i zábavu

Čtěte více

18 495 000 Kč

750 000 €

669 430 £

723 450 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dvě luxusní vily nabízejí spojení moderního designu a tradičních istrijských prvků.

Vily se nacházejí na pozemku o velikosti 1005 m2 (respektive 964 m2), na kterém jsou kromě parkovacích míst a bazénu také překrásné terasy a trávníky vhodné pro odpočinek nebo grilování. V přízemí je prostorný obývací pokoj, wc pro hosty a ložnice s vlastní koupelnou. Další ložnice, také s vlastními koupelnami, jsou v patře a nabízí výhled na olivové háje a vinohrady.

Využívat můžete bazén. Klimatizace je samozřejmostí. Vily leží pouhé 4 km od města Buje, odkud se během půl hodiny snadno dostanete do okolních městeček severní Istrie.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247