Zpět na výpis

Byt v první řadě u moře, Poreč

1 ano 50m
ID: CH0038

Z krásného bytu přímo na promenádě v centru městečka Poreč si vychutnáte blízkost moře a úchvatné výhledy…

Čtěte více

14 302 800 Kč

580 000 €

517 692 £

559 468 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prostorný byt je po kompletní rekonstrukci kromě dveří a oken, která jsou naopak původní. Byt s jednou ložnicí má celkovou plochu 130 m2 a může se pochlubit krásnými dubovými podlahami a starobylými dveřmi, které podtrhují jeho kouzlo. V koupelně je k dispozici vana i sprchový kout. Příjemné posezení se nabízí na jižně orientovaném balkónu, z něhož se naskýtá pohled na moře. Byt je vybaven klimatizací a topení je elektrické.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247