Zpět na výpis

Exkluzivní nová luxusní vila, Javea

4 1 ano
ID: SP0590

Vysoce luxusní nová vila v exkluzivní lokalitě Balcón del Mar v letovisku Javea se soukromým vnitřním bazénem, hydromasáží a saunou...

Čtěte více

44 898 000 Kč

1 680 000 €

1 534 083 £

1 987 957 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vysoce luxusní nová vila se 4 ložnicemi a vnitřním bazénem byla dokončena v roce 2019 a nachází se v exkluzivní oblasti Balcón del Mar v Javea s dech beroucím výhledem na zátoku Portixol ze všech místností. Nemovitost má vynikající polohu ve výborné lokalitě v dosahu veškeré občanské vybavenosti a v dojezdové vzdálenosti od moře. Vybavení vily je exkluzivní. Nabízí vnitřní hydromasážní vyhřívaný bazén, saunu i BBQ prostor. Vstup do vily je umístěn po pravé straně domu a hned vedle se nacházejí velké posuvné dveře, které vedou k prostornému parkovišti pro 3 auta krytému pergolou. Do domu se vstupuje přes světlé přízemí a vnitřní halu/nádvoří. Hned vlevo od haly je umístěna šatna a WC pro hosty. Vzadu je pak první ložnice s koupelnou a šatnou. Při průchodu chodbou najdete po levé straně další ložnici s koupelnou a šatnou a hned naproti přes chodbu praktickou moderní kuchyň. Jak z kuchyně, tak z haly vede vstup do prostorného obývacího pokoje s jídelnou s velkými okny, která otevírají nádherný výhled na moře. Z obou ložnic a z obývacího pokoje je přístup k vnitřnímu bazénu s hydromasáží. Z venkovní části se po pravé i levé straně nacházejí 2 velké terasy s úžasným výhledem na pobřeží Středozemního moře a na Cabo de la Nao. Ta napravo má gril, terasa vlevo je zase ideální pro večerní posezení. Z haly vede vnitřní schodiště do 1. patra, kde najdete hlavní ložnici s velmi prostornou a světlou šatnou, otevřenou koupelnu s volně stojící vanou a oknem s krásným výhledem a po levé straně pak vede přístup na střešní terasu. Poslední část vily tvoří suterén, kde najdete prostorný obývací pokoj s dostatkem místa pro umístění baru, odkud vede přístup k WC pro hosty a ke kompletně vybavené prádelně. Pak je zde velká prosklená stěna, která odděluje lázeňskou část s vyhřívaným bazénem s hydromasáží a protiproudem, saunou a multifunkční sprchou. V zadní části se z druhé strany nachází poslední čtvrtá ložnice s koupelnou.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247