Zpět na výpis

Exkluzivní nová luxusní vila, Javea

4 1 ano
ID: SP0590

Vysoce luxusní nová vila v exkluzivní lokalitě Balcón del Mar v letovisku Javea se soukromým vnitřním bazénem, hydromasáží a saunou...

Čtěte více

42 756 000 Kč

1 680 000 €

1 418 439 £

1 949 302 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vysoce luxusní nová vila se 4 ložnicemi a vnitřním bazénem byla dokončena v roce 2019 a nachází se v exkluzivní oblasti Balcón del Mar v Javea s dech beroucím výhledem na zátoku Portixol ze všech místností. Nemovitost má vynikající polohu ve výborné lokalitě v dosahu veškeré občanské vybavenosti a v dojezdové vzdálenosti od moře. Vybavení vily je exkluzivní. Nabízí vnitřní hydromasážní vyhřívaný bazén, saunu i BBQ prostor. Vstup do vily je umístěn po pravé straně domu a hned vedle se nacházejí velké posuvné dveře, které vedou k prostornému parkovišti pro 3 auta krytému pergolou. Do domu se vstupuje přes světlé přízemí a vnitřní halu/nádvoří. Hned vlevo od haly je umístěna šatna a WC pro hosty. Vzadu je pak první ložnice s koupelnou a šatnou. Při průchodu chodbou najdete po levé straně další ložnici s koupelnou a šatnou a hned naproti přes chodbu praktickou moderní kuchyň. Jak z kuchyně, tak z haly vede vstup do prostorného obývacího pokoje s jídelnou s velkými okny, která otevírají nádherný výhled na moře. Z obou ložnic a z obývacího pokoje je přístup k vnitřnímu bazénu s hydromasáží. Z venkovní části se po pravé i levé straně nacházejí 2 velké terasy s úžasným výhledem na pobřeží Středozemního moře a na Cabo de la Nao. Ta napravo má gril, terasa vlevo je zase ideální pro večerní posezení. Z haly vede vnitřní schodiště do 1. patra, kde najdete hlavní ložnici s velmi prostornou a světlou šatnou, otevřenou koupelnu s volně stojící vanou a oknem s krásným výhledem a po levé straně pak vede přístup na střešní terasu. Poslední část vily tvoří suterén, kde najdete prostorný obývací pokoj s dostatkem místa pro umístění baru, odkud vede přístup k WC pro hosty a ke kompletně vybavené prádelně. Pak je zde velká prosklená stěna, která odděluje lázeňskou část s vyhřívaným bazénem s hydromasáží a protiproudem, saunou a multifunkční sprchou. V zadní části se z druhé strany nachází poslední čtvrtá ložnice s koupelnou.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247