Zpět na výpis

Dům s panoramatickým výhledem a bez povinného pronájmu, Maria Alm

3
ID: AT0262

Jedinečná příležitost k nákupu samostatného domu bez povinného turistického pronájmu a s panoramatickým výhledem v srdci lyžařské oblasti Hochkönig...

Čtěte více

35 491 800 Kč

1 490 000 €

1 310 241 £

1 623 150 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost k nákupu samostatně stojícího domu na horách s úžasným, panoramatickým výhledem ve vyhledávaném idylickém alpském městečku Maria Alm v srdci lyžařské oblasti Hochkönig s více než 100 km perfektně udržovaných sjezdovek. Dům je navíc BEZ POVINNÉHO TURISTICKÉHO PRONÁJMU.

LOKALITA:Maria Alm am Steinernen Meer je jednou z nejmalebnějších alpských vesnic s krásnou kostelní věží a půvabným centrem zasazeným do kulis majestátního pohoří Hochkönig. Rodiny s dětmi si jistě zamilují přátelskou atmosféru a velký výběr outdoorových aktivit a rozmanitost lyžařských terénů. Lyžařský areál Hochkönig nabízí přes 100 km sjezdovek koncentrovaných do tří měst - Dienten, Mühlbach a Maria Alm. V létě hory nabídnou návštěvníkům nespočet turistických stezek a kopečky poseté tradičními rustikálními chatami, kde se mohou výletníciobčerstvit místními specialitami. Maria Alm je dostupné autem z Prahy během 5 hodin a 30 minut, stejně tak z Brna, z Ostravy trvá cesta cca 7 hodin.

NEMOVITOST: Nemovitost těží především z krásné panoramatické polohy nad Maria Alm s nádherným, nerušeným výhledem právě na město a masiv Hochkönig. Samostatně stojící dům na pozemku o rozloze 614 m2 je obklopen malou zahradou poskytující soukromí a prostor pro zahradničení a venkovní stolování. Dům je rozložen do dvou podlaží s celkovou obytnou plochou přibližně 140 m2. Je zde prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyně, 3 ložnice, 2 koupelny, WC pro hosty a balkon. Ve většině pokojů jsou velká okna, která nabízejí dostatek světla a nádherný výhled. Vysoké stropy s dřevěnými panely dodávají místu zvláštní horskou atmosféru. Nemovitost je v současné době vybavena v tradičním horském stylu, nicméně je zde dostatek prostoru pro nové majitele, aby si předělali nebo změnili design interiéru podle svých představ.

UŽITÍ:Tato nemovitost je BEZ POVINNÉHO PRONÁJMU - nabízí tedy majitelům velkou flexibilitu užití, což je v Rakousku velmi vzácné.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247