Zpět na výpis

Chalet v oblasti Semmering

2
ID: AT0200

Ůtulný horský chalet v Steinhaus am Semmering nedaleko lyžařského areálu...

Čtěte více

14 266 000 Kč

560 000 €

479 159 £

665 609 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný, luxusní horský chalet na idylickém místě v Steinhaus am Semmering ve Štýrsku nedaleko lyžařského areálu Stuhleck jen hodinu jízdy z Vídně a necelé 3 hodiny jízdy z Brna.

Tento chalet je součástí půvabného malého projektu 4 horských chaletů postavených na klidném a tichém místě blízko lesa. Je obklopen horami a zelení, takže je ideální pro milovníky přírody. Exteriér chaletu je vytvořen z přírodních materiálů, hlavně dřeva a kamene tak, aby harmonicky zapadl do okolní přírody. Interiéry a zařízení chaletu byly navrženy designérem s velkým smyslem pro detail, který použil elegantní nadčasové materiály včetně dřeva, kamene a kovu. Chalet je praktický rozložen na 3 podlažích. V suterénu o výměře 56m2 naleznete saunu, relaxační místnost, technickou místnost a sklad. První podlaží o výměře 85m2 je tvořeno prostorným obývacím pokojem se zimní zahradou, stylovou moderní kuchyní a jídelnou. Dále je zde chodba, koupelna a spíž. Nápadité vnitřní schodiště vede do dalšího patr o výměře 50m2 kde jsou dvě útulné světlé ložnice a další koupelna.

Chalet je prodáván pouze částečně vybaven a fotografie jsou vizualizace možného interiérového řešení - v této chvíli je k dispozici kuchyňská linka s vestavěným kuchyňským stolem a spotřebiči, televize a kamna na dálkové ovládání. Nový majitel si může dle vlastního vkusu dokoupit nábytek do obývacího pokoje, ložnic a zimní zahrady. Nemovitost má topení v podlaze. Okolo chaletu byly realizovány rozsáhlé terénní úpravy s vytvořením kaskád a zdí z přírodních materiálů s výsadbou stromů a keřů, které dotváří idylickou atmosféru chaletu. Vedle domu směrem k lesu se nalézá oddychová zóna vhodná pro relaxaci, posezení a barbecue. K chaletu dále patří zastřešený carport s lyžárnou o výměře 30m2, kde je možné si uschovat sportovní vybavení nebo nářadí.

Steinhaus am Semmering je pohledná vesnička v severovýchodním Štýrsku krásně zasazená do hor a okolní přírody. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají lehce dostupnou lokalitu v klidném prostředí bez turistů s širokou nabídkou sportovního a volnočasového vyžití. Lyžování je možné buď přímo ve Steinhausu v menším rodinném areálu Schmoll Lifte nebo ve větším středisku Stuhleck, které je jednoduše dostupné v blízkém Spital am Semmering. Tento areál nabízí přes 25km sjezdovek. Dále je zde velmi oblíbené běžkování, bruslení na kluzišti v Semmeringu nebo 5km dlouhá sáňkařská dráha. V létě tato idylická lokalita nabízí kilometry turistických a cyklistických tras a další atrakce. Steinhaus am Semmering je vzdálen necelé 3 hodiny jízdy z Brna, necelé 2 hodiny jízdy z Bratislavy a pouhou hodinu jízdy z Vídně.

Chalet je možné užívat jako trvalé bydliště nebo volnočasovou nemovitost / prázdninovou chatu. Pronájmy jsou možné jen dlouhodobého rázu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247