Zpět na výpis

Apartmány v centru lyžařského střediska Katschberg

1-3
ID: AT0220

Láka vás dovolená v jedinečně položeném lyžařském středisku? Pak vás jistě zaujmou tyto alpské a skvěle vybavené apartmány přímo u sjzedovek v centru Katschergu...

Čtěte více

5 400 540 Kč - 12 305 340 Kč

219 000 € - 499 000 €

195 473 £ - 445 394 £

211 247 $ - 481 335 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto exkluzivní horské apartmány se nacházejí v centru lyžařského střediska Katschberg přímo u sjezdovek a vleků a nabízejí atraktivní kombinaci klasické alpské stavby a skvěle vybavené prázdninové nemovitosti.

POLOHA: Katschberg je vyhledávané a vysoko položené horské středisko s úchvatnými panoramatickými výhledy. Je ideální destinací nejen pro náročné lyžaře, ale i pro rodiny s dětmi. V zimě se přímo před apartmány otevírá zasněžený lyžařský ráj se 70 km perfektně upravených sjezdovek. V létě zase můžete vyrazit na pěší túry nebo na výlet na horských kolech. Apartmány se nacházejí přesně na hranici mezi Korutany a Salcburkem a kombinují to nejlepší z obou spolkových zemí - regionální speciality, nádhernou přírodu, majestátní horskou krajinu a pohostinnost místních obyvatel.

NEMOVITOST: V budově je celkem 15 vybavených a tradičně zařízených apartmánů ve velikostech od studiových apartmánů až po apartmány se 3 ložnicemi. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň, ostatní pokoje budou vybaveny dřevěným nábytkem. V budově bude v přízemí recepce s lobby a lyžařská škola včetně půjčovny lyží. Majitelé apartmánů mohou také za menší poplatek využívat wellness se saunou v sousední budově nebo využít donášky snídaně až ke dveřím. Budova je vybavena výtahem.

POUŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užíváním majitelem. O pronájem a kompletní servis s ním spojený se bude starat profesionální agentura se sídlem přímo v přízemí budovy. Majitel může apartmán využívat 30 dní v roce.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247