Zpět na výpis

Apartmány v centru lyžařského střediska Katschberg

1-3
ID: AT0220

Láka vás dovolená v jedinečně položeném lyžařském středisku? Pak vás jistě zaujmou tyto alpské a skvěle vybavené apartmány přímo u sjzedovek v centru Katschergu...

Čtěte více

5 214 390 Kč - 11 881 190 Kč

219 000 € - 499 000 €

195 618 £ - 445 723 £

240 772 $ - 548 607 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto exkluzivní horské apartmány se nacházejí v centru lyžařského střediska Katschberg přímo u sjezdovek a vleků a nabízejí atraktivní kombinaci klasické alpské stavby a skvěle vybavené prázdninové nemovitosti.

POLOHA: Katschberg je vyhledávané a vysoko položené horské středisko s úchvatnými panoramatickými výhledy. Je ideální destinací nejen pro náročné lyžaře, ale i pro rodiny s dětmi. V zimě se přímo před apartmány otevírá zasněžený lyžařský ráj se 70 km perfektně upravených sjezdovek. V létě zase můžete vyrazit na pěší túry nebo na výlet na horských kolech. Apartmány se nacházejí přesně na hranici mezi Korutany a Salcburkem a kombinují to nejlepší z obou spolkových zemí - regionální speciality, nádhernou přírodu, majestátní horskou krajinu a pohostinnost místních obyvatel.

NEMOVITOST: V budově je celkem 15 vybavených a tradičně zařízených apartmánů ve velikostech od studiových apartmánů až po apartmány se 3 ložnicemi. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň, ostatní pokoje budou vybaveny dřevěným nábytkem. V budově bude v přízemí recepce s lobby a lyžařská škola včetně půjčovny lyží. Majitelé apartmánů mohou také za menší poplatek využívat wellness se saunou v sousední budově nebo využít donášky snídaně až ke dveřím. Budova je vybavena výtahem.

POUŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užíváním majitelem. O pronájem a kompletní servis s ním spojený se bude starat profesionální agentura se sídlem přímo v přízemí budovy. Majitel může apartmán využívat 30 dní v roce.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247