Zpět na výpis

Apartmány přímo u moře, Costa Blanca

3 1 ano 100m
ID: SP0543

Krásné nové apartmány se 3 ložnicemi umístěné přímo na pláži Punta Prima s přístupem k moři, jen pár metrů od hotelu...

Čtěte více

5 585 595 Kč - 5 840 645 Kč

219 000 € - 229 000 €

184 550 £ - 192 977 £

255 248 $ - 266 903 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Na prodej jsou krásné 3 ložnicové apartmány, které se nacházejí na úžasné pláži Punta Prima, jen hodinu jízdy od letiště v Alicante v oblasti Torrevieja. Apartmány mají přístup na pláž i k moři skrze malebné uličky, které k němu směřují a nacházejí se jen pár metrů od hotelu. Jsou obklopeny udržovanými zahradními plochami a v místě najdete všechny potřebné služby. Spolu s příznivým podnebím, které zde panuje, jsou tak ideálním místem pro relaxaci po celý rok. 2 nebo 3-lůžkové apartmány mají dobře navržené dispozice, z nichž každá má vlastní terasu. Užijete si tak krásný výhled na moře, bazén a soukromé zahrady, které je obklopují. Jedinečné podkrovní byty zahrnují solária a nabízejí vynikající výhledy! Místní vybavení oblasti Torrevieja a jejích pláží tvoří skvělou kombinaci služeb a polohy, která láká nejen ke koupání, ale i k výletům. Díky blízkosti letiště, které nabízí výtah z podzemního parkoviště a úložné prostory, jsou tak skvělou potenciální investicí pro všechny milovníky středomořské atmosféry. .
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247