Zpět na výpis

Apartmán v první linii u moře v Lido di Jesolo

2 1 ano 20m
ID: IT1092

Moderní apartmán ve zvýšeném přízemí v rezortu s vlastní pláží v oblasti Piazza Nember

Čtěte více

7 889 600 Kč

320 000 €

279 238 £

316 292 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Apartmán po rekonstrukci ve zvýšeném přízemí staršího rezortu, který se nachází v první linii u moře v atraktivní oblasti Lido di Jesola nedaleko náměstí Piazza Nember.

POLOHA: Apartmán je umístěn v rezidenci Sea Palace na ulici Via Padova nedaleko náměstí Piazza Nember. Hlavním lákadlem je samozřejmě úžasná poloha v první linii u moře. Lido di Jesolo je oblíbenou destinací díky krásným čistým plážím a jednoduchému dojezdu z ČR. Z Prahy se do lokality dostanete za asi 9 hodin jízdy (790km), z Brna za 8 hodin jízd (710km). Středisko je vhodné jak pro rodiny s malými i většími dětmi díky široké paletě aktivní zábavy a sportu, tak pro ty, kteří vyhledávají klidnější a pohodlnější dovolenou.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento moderně vybavený a světlý apartmán se skládá z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ze kterého je vchod na prostorný balkón s výhledem na pláž a na moře. Dále zde najdete 2 ložnice, 2 koupelny a spíž. Byt je zařízen s moderními spotřebiči a teplou a studenou klimatizací. Velkou výhodou je soukromá pláž s vlastním slunečníkem a lehátky pro každý apartmán. Rezort dále disponuje restaurací a celoročně je zde vrátný. K apartmánu patří venkovní parkovací místo. V ceně je zahrnut veškerý nábytek.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528