Zpět na výpis

Apartmán v první linii u moře v Lido di Jesolo

2 1 ano 20m
ID: IT1092

Moderní apartmán ve zvýšeném přízemí v rezortu s vlastní pláží v oblasti Piazza Nember

Čtěte více

7 579 200 Kč

320 000 €

274 609 £

342 114 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Apartmán po rekonstrukci ve zvýšeném přízemí staršího rezortu, který se nachází v první linii u moře v atraktivní oblasti Lido di Jesola nedaleko náměstí Piazza Nember.

POLOHA: Apartmán je umístěn v rezidenci Sea Palace na ulici Via Padova nedaleko náměstí Piazza Nember. Hlavním lákadlem je samozřejmě úžasná poloha v první linii u moře. Lido di Jesolo je oblíbenou destinací díky krásným čistým plážím a jednoduchému dojezdu z ČR. Z Prahy se do lokality dostanete za asi 9 hodin jízdy (790km), z Brna za 8 hodin jízd (710km). Středisko je vhodné jak pro rodiny s malými i většími dětmi díky široké paletě aktivní zábavy a sportu, tak pro ty, kteří vyhledávají klidnější a pohodlnější dovolenou.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento moderně vybavený a světlý apartmán se skládá z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ze kterého je vchod na prostorný balkón s výhledem na pláž a na moře. Dále zde najdete 2 ložnice, 2 koupelny a spíž. Byt je zařízen s moderními spotřebiči a teplou a studenou klimatizací. Velkou výhodou je soukromá pláž s vlastním slunečníkem a lehátky pro každý apartmán. Rezort dále disponuje restaurací a celoročně je zde vrátný. K apartmánu patří venkovní parkovací místo. V ceně je zahrnut veškerý nábytek.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528