Zpět na výpis

Apartmán v Porto Santa Margherita u přístavu

2
ID: IT1103

Byt v oblíbeném rušném letovisku nabízí nádherný výhled na přístav městečka. K dispozici je parkování u budovy a již je schválený projekt na výstavbu balkonu.

Čtěte více

3 315 900 Kč

140 000 €

120 141 £

149 675 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Třípokojový byt o rozloze 65 m2 se samostatným vchodem a bez poplatků kondominiu se nachází v prvním patře budovy v krásném prostředí přístaviště Porto Santa Margherita.

Byt byl nedávno zrekonstruovaný. Skládá se z obývacího pokoje s velkým oknem a výhledem na přístaviště. Dále v bytě najdeme dvě ložnice, chodbu s vestavěnou skříní a koupelnu se sprchovým koutem a pračkou. Byt je také vybaven klimatizací a bezpečnostními dveřmi. Je možnost vybudovat balkon s výhledem na přístaviště (projekt je již schválen). Zaparkovat auto je možné na parkovišti u bytového domu.

Porto Santa Margherita je oblíbené letovisko cca hodinu jízdy od Benátek.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846