Zpět na výpis

Apartmán v Porto Santa Margherita u přístavu

2
ID: IT1103

Byt v oblíbeném rušném letovisku nabízí nádherný výhled na přístav městečka. K dispozici je parkování u budovy a již je schválený projekt na výstavbu balkonu.

Čtěte více

3 698 250 Kč

150 000 €

130 893 £

148 262 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Třípokojový byt o rozloze 65 m2 se samostatným vchodem a bez poplatků kondominiu se nachází v prvním patře budovy v krásném prostředí přístaviště Porto Santa Margherita.

Byt byl nedávno zrekonstruovaný. Skládá se z obývacího pokoje s velkým oknem a výhledem na přístaviště. Dále v bytě najdeme dvě ložnice, chodbu s vestavěnou skříní a koupelnu se sprchovým koutem a pračkou. Byt je také vybaven klimatizací a bezpečnostními dveřmi. Je možnost vybudovat balkon s výhledem na přístaviště (projekt je již schválen). Zaparkovat auto je možné na parkovišti u bytového domu.

Porto Santa Margherita je oblíbené letovisko cca hodinu jízdy od Benátek.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846