Zpět na výpis

Apartmán se terasou s výhledem na moře

2 ano
ID: IT1230

Apartmán s terasou s výhledem na moře a v rezidenci s vlastním plážovým servisem v Porto Santa Margherita...

Čtěte více

4 317 300 Kč

180 000 €

157 600 £

192 909 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

V Porto Santa Margherita, s výhledem na moře v centrální poloze, nabízíme k prodeji tento třípokojový byt v pátém patře s výtahem.

Budova, ve které se apartmán nachází, je obklopena krásným borovým hájem a má k dispozici plážový servis na soukromé pláži, kde má každý apartmán svůj slunečník.

Byt (45 m2) po částečné rekonstrukci se skládá z obývacího pokoje s odděleným kuchyňským koutem (je možné odstranit příčku a vytvořit otevřený prostor); chodby s pohodlnou vestavěnou skříní; dvoulůžkového pokoje s vestavěnou skříní; ložnice s palandou; koupelny a velké terasy s panoramatickým výhledem na moře.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846