Zpět na výpis

Zrenovovaný apartmán s půvabným výhledem, oblast Tamsweg

2
ID: AT0305

Půvabný apartmán bez povinnosti pronájmu s malebným výhledem ve slunné oblasti jen cca 20 minut jízdy od městečka Tamsweg a nejbližší lyžařské oblasti...

Čtěte více

6 582 485 Kč

259 000 €

221 864 £

278 317 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento vkusně zrekonstruovaný byt se nachází v 1. patře malého rezidenčního komplexu s pouze 6 byty na slunném místě v obci Krakaudorf (Murau/Štýrsko). Jedinečná příležitost - bez povinného pronájmu!

POLOHA: Krakaudorf se nachází cca 20 minut jízdy od městečka Tamsweg, které leží uprostřed biosférické rezervace Lungau. Cca 30 minut autem je lyžařské středisko St. Margarethen im Lungau s napojením na lyžařskou oblast Katschberg. Během asi 30 minut se autem také dostanete k další oblasti St. Michael im Lungau. Další lyžřaská oblast Murau je dostupná autem během cca 20 minut. Nicméně tato oblast stojí za návštěvu i během léta, kdy se nabízí nespočet aktivit jako turistika, cykloturistika, rafting, paragliding, jízda na koni a další. V Tamswegu je k dispozici vnitřní i venkovní bazén a během 45 minut je možné se dostat k jednomu z teplých korutanských jezer.

NEMOVITOST: Apartmán má plochu cca 76 m², která je rozdělena na velký, světlý obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, dále je zde velká, krytá terasa (orientovaná na jih), 2 ložnice, moderní koupelna se sprchovým koutem, oknem, přípojkou na pračku a radiátorem na ručníky. Na podlaze je dubová podlaha a dlažba. Apartmán je dálkové vytápěný prostřednictvím nástěnných radiátorů v obytných a spacích prostorách; v koupelně je pak podlahové vytápění. V obývacím pokoji je krbová přípojka. K bytu patří sklepní kóje a parkovací místo. Navíc jsou v suterénu k dispozici společné prostory (kolárna a lyžárna, prádelna).

UŽITÍ: Apartmány lze využít k trvalému bydlení, jako volnočasové rekreační bydlení nebo jako investiční nemovitost k pronájmu turistům.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247