Zpět na výpis

Zbrusu nové apartmány hned u moře v Lido di Jesolo

2 50m
ID: IT1091

Elegantní zbrusu nový dokončený projekt s pouze 6 apartmány s velkými terasami hned u moře v Lido di Jesolo

Čtěte více

9 368 900 Kč - 10 601 650 Kč

380 000 € - 430 000 €

331 596 £ - 375 227 £

375 597 $ - 425 018 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velmi příjemný menší projekt, nedávno dokončený, nacházející se jen pár kroků od pláže v centrální části Lido di Jesola u Piazza Marconi.

V této rezidenci nabízíme na prodej světlé a vzdušné apartmány s výhledem na moře. Jednotky o velikosti 90m2 se skládají z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a přístupem na velkou terasou a dále koupelna/WC. Chodbou je pak oddělená tzv. noční zóna, kterou tvoří dvě ložnice, jedna s vlastní terasou a druhá s přístupem na hlavní terasu a druhá koupelna. Ke každé jednotce patří jedno venkovní parkovací místo a je možné si dokoupit sklípek. Každý apartmán bude vybaven topením v podlaze a klimatizací, takže apartmány je možné užívat celoročně a díky výborné poloze hned u pláže jsou také velmi vhodné jako investiční nemovitost na pronájem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528