Zpět na výpis

Vila s výhledem na moře, Mallorka

4 ano
ID: SP0532

Půvabná vila v panoramatické pozici s výhledem na moře v Canyamelu. Prostorná vila disponuje navíc samostatným apartmánem pro hosty...

Čtěte více

12 857 000 Kč

520 000 €

448 229 £

549 632 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila se nachází ve vyvýšené poloze nad Canyamelem na Mallorce. Dům o ploše 220 m² leží na pozemku o velikosti 930 m², má 2 podlaží a velkou terasu s panoramatickým výhledem na moře. V prvním patře je prostorný obývací pokoj s jídelnou a s krbem, kuchyně a koupelna pro hosty se sprchovým koutem a toaletou. O patro níže jsou 3 ložnice a velká koupelna. V domě je také apartmán pro hosty se samostatným vchodem, kuchyní, obývacím pokojem s prostorem na spaní a s koupelnou. Hostinský apartmán má také vlastní terasu. Možnost dostavby bazénu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247