Zpět na výpis

Vila s výhledem na moře, Mallorka

4 ano
ID: SP0532

Půvabná vila v panoramatické pozici s výhledem na moře v Canyamelu. Prostorná vila disponuje navíc samostatným apartmánem pro hosty...

Čtěte více

13 897 000 Kč

520 000 €

474 835 £

615 320 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila se nachází ve vyvýšené poloze nad Canyamelem na Mallorce. Dům o ploše 220 m² leží na pozemku o velikosti 930 m², má 2 podlaží a velkou terasu s panoramatickým výhledem na moře. V prvním patře je prostorný obývací pokoj s jídelnou a s krbem, kuchyně a koupelna pro hosty se sprchovým koutem a toaletou. O patro níže jsou 3 ložnice a velká koupelna. V domě je také apartmán pro hosty se samostatným vchodem, kuchyní, obývacím pokojem s prostorem na spaní a s koupelnou. Hostinský apartmán má také vlastní terasu. Možnost dostavby bazénu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247