Zpět na výpis

Vila s bazénem v blízkosti moře

4 1 ano 200m
ID: IT0904

Exkluzivní vila na prodej s výhledem na moře a bazénem u krásných pláží v San Teodoro na Sardinii…

Čtěte více

34 524 000 Kč

1 400 000 €

1 187 412 £

1 480 446 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Vila se nachází pouhých 200 m od nádherné pláže Isuledda. Vila se pyšní velkou terasou s výhledem na moře a soukromým bazénem. Jedním z hlavních rysů pláží San Teodoro je velmi jemný bílý písek, který je zvláště vhodný pro koupání dětí. Elegantní interiér této vily má kaštanové detaily. Vila nabízí velké a světlé pokoje a nádherný výhled na impozantní ostrov Tavolara. Tato vila se nachází jen pár minut jízdy od slavné pláže La Cinta a dalších zátok, 5 minut od centra San Teodoro a pouhých 20 minut autem od mezinárodního letiště Olbia Costa Smeralda.

Ve vile se nachází velký obývací pokoj s kuchyní, dvě ložnice, dvě koupelny, velký pokoj s otevřenou kuchyní, další dvě ložnice a dvě koupelny, velká terasa s výhledem na moře, soukromý bazén, gril, klimatizace a dvě parkovací místa.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528