Zpět na výpis

Vila s bazénem a výhledem na moře

6 1 ano 750m
ID: IT0909

Na prodej prostorná vila s bazénem a výhledem na moře na Sardinii se nachází jen pár kilometrů od písečných pláží a mezinárodního letiště.

Čtěte více

16 575 000 Kč

650 000 €

553 404 £

772 907 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato samostatně stojící a okouzlující vila se soukromým bazénem nabízí dokonalé řešení pro ty, kteří milují soukromí a přírodu a aniž by se museli vzdát hlavních služeb, které se jsou vzdálené jen pár minut jízdy autem. Přístav, mezinárodní letiště Olbia Costa Smeralda a nejkrásnější pláže Costa Smeralda jsou vzdálené jen pár minut. Rovněž město Olbia je vybaveno infrastrukturou, která z něj činí velmi důltežité turistické centrum pro celý ostrov.

V přízemí vily se nachází prostorný obývací pokoj s otevřenou kuchyní, prostor pro grilování a dvě dvoulůžkové ložnice s koupelnou. V suterénu jsou dále tři pokoje s koupelnou (tři studia). V přistavbě je rovněž obývací pokoj a další ložnice s koupelnou. K vile náleží prostorná terasa se soukromým bazénem, gril s pecí, krásná zahrada, sklep na víno, velká technická místnost a parkovací místo je samozřejmostí. Dále vila využívá svého ekologického přístupu namontovanými solárními panely.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247