Zpět na výpis

Útulný apartmán hned s výhledem na sjezdovku v Aprice

2
ID: IT1174

Příjemný apartmán v tradičním horském stylu v oblasti Baradello v Aprice jen pár kroků od sjezdovky

Čtěte více

6 126 645 Kč

259 000 €

222 520 £

278 712 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Krásný apartmán tradičně zařízený v horském stylu v nedávno postavené rezidenci s řadovými vilkami v oblasti Baradello v Aprice jen pár kroků od lyžařského vleku.

Tento útulný horský apartmán o vnitřní výměře asi 65m2 je vkusně zařízen s hojným použitím dřeva a skládá se z obývacího pokoje s krbem a kuchyňským koutem, 2 ložnic a koupelny. Je exponován na 3 světové strany, takže nabízí spoustu světla po celý den. Velice příjemná je také terasa s krásným výhledem na Apricu a okolní hory.

Aprica je krásné alpské středisko, které se nachází v údolí Camonica v italské Lombardii. Tato oblast je díky široké škále možných aktivit oblíbenou destinací po celý rok. Najdete zde 11 vleků a 50km sjezdovek v rozmezí 1162 až 2270m nad mořem. Zajímavostí je také sjezdovka Baradello, která byla vyhlášena nejdelší osvětlenou sjezdovkou v Evropě. Ponte di Legno-Passo Tonale je vzdáleno pouze 40min jízdy, světoznámé švýcarské středisko St. Moritz 1h30min. Okolní krajinu a hory protýká hustá síť turistických tras. Lanovky Magnolta a Palabione zůstávají otevřené i v létě, aby pěším turistům a cyklistům umožnili rychlé spojení k horským vrcholkům. Z Prahy se sem dostanete za asi 9h30.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528