Zpět na výpis

Tradiční penzion u Katschbergu

15
ID: AT0282

Tradiční alpský a dobře zavedený penzion s restaurací jen pár minut od lyžařské oblasti Katschberg a další turistických i kulturních atrakcí v regionu Lungau...

Čtěte více

20 150 625 Kč

825 000 €

718 024 £

874 897 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Atraktivní, tradiční a dobře zavedený penzion v Sankt Michael im Lungau v blízkosti lyžařského areálu Katschberg a blízko centra obce.

POLOHA: Tento útulný penzion se nachází v centrální části Lungau, jen několik minut od dálnice, v bezprostřední blízkosti se nachází centrum obce i lyžařský areál Katschberg/ Aineck, Grosseck/ Speiereck. Do okolních lyžařských oblastí Obertauern, Ski amadé, na golfové hřiště, do oblasti Korutanských jezer s Millstätter See a Wörthersee i do kulturní metropole Salzburg a na letiště se dostanete autem za cca 30-90 minut.

Lyžařské středisko Katschberg je vyhledávané a vysoko položené horské středisko s úchvatnými panoramatickými výhledy. Je ideální destinací nejen pro náročné lyžaře, ale i pro rodiny s dětmi. V zimě se lyžařům otevírá zasněžený ráj se 70 km perfektně upravených sjezdovek. V létě zase můžete vyrazit na pěší túry nebo na výlet na horských kolech. Ideální poloha blízko hranice mezi Korutany a Salcburkem a kombinuje to nejlepší z obou spolkových zemí - regionální speciality, nádhernou přírodu, majestátní horskou krajinu a pohostinnost místních obyvatel.

NEMOVITOST: Dlouhodobě zavedený a velmi dobře udržovaný venkovský penzion pochází ze 16. století. Od roku 2015 v něm postupně probíhají rekonstrukce a úpravy - výměna oken, částečná obnova elektroinstalace, rozšíření jídelny, úprava pokojů pro hosty a koupelen v 1. patře, výměna podlah na schodištích atd. Penzion má nyní plastová okna, laminátové a kobercové podlahy, dřevěné dveře, částečně modernizované koupelny a ložnice. Penzion, který je provozován celoročně, je kompletně gastronomicky vybaven, lze je tedy ihned po převzetí provozovat dále. Zařízení se díky profesionálnímu managementu může pochlubit velice dobrou obsazeností.

K dispozici je 15 pokojů pro hosty (cca 35 lůžek), restaurace a jídelna s kapacitou 90 míst, zahrádka pro hosty s kapacitou asi 40 - 50 míst, 17 parkovacích míst na vlastním pozemku (pozemek má plochu cca 1115 m²).

V případě zájmu možnost dokoupení apartmánů v sousedství, a navýšit tak kapacitu pro turistický pronájem. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte pro další informace.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247