Zpět na výpis

Zavedený hotel 200m od vleků

28
ID: AT0140

Zavedený hotel po rekonstrukci v klasickém rakouském stylu s velmi dobrou návratností necelých 200m od spodní stanice vleků v centru příjemné obce s celoročním turistickým ruchem...

Čtěte více

34 853 000 Kč

1 400 000 €

1 183 062 £

1 500 732 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prodej zavedeného tříhvězdičkového hotelu v centru půvabné alpské obce jen kousek od vleků. Hotel nabízí ubytování pro více než 50 osob + ubytování pro personál a apartmán vlastníka. Dále jsou zde 2 restaurace, letní terasa, velká profesionální kuchyně s pizza troubou, wellness a parkování. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí, jsou zde nové koberce, boiler,nové hotelové TV, LED osvětlení, profesionální prádelna s mandlem, nový systém topení, výtah. Je zařízen v klasickém rakouském alpském stylu. většina pohodlných, dobře vybavených pokojů nabízí nádherný panoramatický výhled na alpský masiv. Hotel nabízí velmi slušnou úroveň zisku a je možné ho převzít s veškerým personálem. Důvodem prodeje je odchod do důchodu majitele. Hotel je v centru obce, pár kroků od veškeré občanské vybavenosti a necelých 200m od vleků. Lyžařská oblast nabízí sjezdové i alpské lyžování. V létě jsou zde turistické trsy, cyklistické stezky a v okolí je několik jezer, pořádá se zde známý festival a sportovní akce v zimě i v létě.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247