Zpět na výpis

Jedinečná příležitost! Velkolepá vila nad La Spezií s možností B&B

9 1 ano
ID: IT0774

Majestátní vila v Ligurii s B&B na prodej

Čtěte více

39 201 450 Kč

1 590 000 €

1 387 465 £

1 571 578 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zcela jedinečná majestátní vila s dependance, bazénem a neskutečným výhledem na záliv La Spezia je nabízena k prodeji za velmi výhodnou cenu. Vila a všechny její části jsou v perfektním stavu a B&B anex nabízí majitelům výborný extra příjem.

Vila se nachází na klidném místě, vysoko nad rušným přístavem La Spezia, ovšem pouze krátkou jízdu od krásných ligurských městeček Portovenere a Lerici a jen 20 minut jízdy na pláž. Je obklopena nádherně udržovanou terasovitou botanickou zahradou se středomořským ovocem, bylinkami a vzácnými rostlinami. Dominantou zahrady je pak velký bazén (40m2), odkud je opět neskutečný výhled na celý záliv.

Tato impozantní nemovitost je rozdělena na 2 části - vilu majitelů a oddělené B&B. Celkově jsou zde 3 obývací pokoje, 3 kuchyně, 9 ložnic a 9 koupelen. Celková výměra je asi 500m2 plus zahrada asi 3500m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247